AL 18/19 3.Tur M:2 | Burnley 1-0 Başakşehir | MS | 16 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 3.Tur M:2 | Burnley 1-0 Başakşehir | MS | 16 Ağustos

uel.png

622.png
1524776345132-png.21146
130343.png

turf_moor_above_16x9.jpg

2018/2019 UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu
Burnley - Başakşehir
Turf Moor
16 Ağustos
21.45

Burnley PL'nin belki de en zayıf 5-6 kadrosundan biri ama müthiş bir disiplin var. Fizik gücü ve disiplin müthiş. Geçen sene uçan ManCity'i bile durdurabildiler. Bu sayede 7.oldular zaten.

Başak golü bulursa Burnley 2 golü zor bulur. Umarım maç 0-0 bitip uzatmalara kalır.

İlk maçta adebayor , mossoro yoktu yine de kötü değildi başşak tabi burnley defans yaptı 90 dk oyun taktikleri o ama başşak pozisyonları mal gibi harcadı adebayorlu takım o fırsatları affetmez ortada bir maç bekliyorum başşak turlarsa güzel olur.

Mert
Caicara Costa Epureanu Clichy
Mahmut
Emre Jojic
Visca Adebayor Elia

Böyle çıkarlar muht , 1-1 falan biteceğini düşünüyorum

Gollü beraberlik ile turu geçsinler. 4 yıldır bir halta yaramadılar Avrupa’da. Ne diye katılıyorsunuz o zaman.

Başak da turu geçebilirse 5 takımla gruplardayız.Tarihte ilk olacak olursa.İyi puan kasacağız bu sene.

Başak bi tane atarsa bi şekilde geçer bence ama mesele o golü atmakta. BJK ve Başakşehir klasik türk takımları gibi elemelerde malca veda ederse işimiz yaş ülke puanı olarak çakılırız. 8.olup aradaki farkı da açmak lazım aşağıdakilerle.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

başakşehir farklı oynuyor Avrupa maçlarında benim ümidim var geçebirler turu.

çok değişik duruma geldik 5 takım birden gruplara kalabilir yada 3 takıma düşebiliriz birdenbire , 3 e düşersek zaten işler batar akhisar'ın pek bir şey yapmıyacağı da az çok belli.

Başak bi tane atarsa bi şekilde geçer bence ama mesele o golü atmakta. BJK ve Başakşehir klasik türk takımları gibi elemelerde malca veda ederse işimiz yaş ülke puanı olarak çakılırız. 8.olup aradaki farkı da açmak lazım aşağıdakilerle.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bjk seri başı kesin gruplara kalır. Başak sadece muamma . Akhisar zaten sonuncu olup elenir , biz en fazla 4 puan alırız o da 3. Torba ekibi kolay olursa. Kısaca başak da gruplara kalsın ki puanlar eşit dağılsın

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başakşehir Burnley'i yenebilecek kapasite bir takım eğer maçı ciddiye alırlarsa yenerler geçen sene gibi UEFA yük olur 2-3 kulvarda yapamayız derlerse elenirler

Bjk seri başı kesin gruplara kalır. Başak sadece muamma . Akhisar zaten sonuncu olup elenir , biz en fazla 4 puan alırız o da 3. Torba ekibi kolay olursa. Kısaca başak da gruplara kalsın ki puanlar eşit dağılsın

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Akhisarın grubu önemli Konya bile 5 puan topladı geçen sezon.

Bizde 4 puanla sonuncu olmamalıyız çok çok kötü olur ne yapıp edip 3.olmalıyız grupta.

Üst Alt