AL 18/19 D Grubu M:4 | Fenerbahçe 2-0 Anderlecht | MS | 8 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 D Grubu M:4 | Fenerbahçe 2-0 Anderlecht | MS | 8 Kasım | beIN Sports 1

Eyvallah kardeşim sen de adamsın. Bu arada politik olarak hangi konuda anlaşamıyorduk hatırlayamadım. Ben artık reyizçiyim onu diyeyim de ona göre konuşalım.

Bu arada kahrolsun @Serkan Şafak ve yancıları!

Memur mu oldun sen Erman Bey? Evveliyatınızı dostlardan dinledik, lakin yakın zamanda işe başlamanızla paralel olarak dönüşüm gözlemledim. Bu acımasız ve sert dönüşümü ancak kahverengi bir takım elbise yapabilir. İyi forumlar.

Arabam yok ki renktaş Tofaş olsun :( Gerçi Tofaş almam zaten o ayrı konu lakin malum şahıs gibi Beyaz Türkler zevki sefa içerisinde yaşasınlar, Audi A4'e binsinler diye biz araba alamıyoruz. Yazıklar olsun.
Almadım A4 falan Allahın cezası adam, vazgeçtim. 1-2 yıl araba falan almam, indirimler sebebiyle hafiften bir gönlüm kaydı ama yok yani vazgeçtim. Bisiklet+yürüyüş+taksi üçgeninde takılmaya devam.

Bir tane durakla ahbap çavuş olduk makul fiyatlara getirip götürüyorlar gerektiğinde, sen kumdan kale yap içine gir.

Almadım A4 falan Allahın cezası adam, vazgeçtim. 1-2 yıl araba falan almam, indirimler sebebiyle hafiften bir gönlüm kaydı ama yok yani vazgeçtim. Bisiklet+yürüyüş+taksi üçgeninde takılmaya devam.

Bir tane durakla ahbap çavuş olduk makul fiyatlara getirip götürüyorlar gerektiğinde, sen kumdan kale yap içine gir.
Gerçekten almadın mı? Oh be rahatladım yemin ediyorum. O muhabbetten sonra forumu bırakma noktasına gelmiştim.

Yalniz renktas ayip oluyor.
Konuyu muhtesem bir itlik ile bu noktaya ben getirdigim halde bana like vermiyorsun.
Ne yapalim illa Mahir gibi özelden mi yazalim?

Üst Alt