AL 18/19 D Grubu M:5 | Fenerbahçe 0-0 Dinamo Zagreb | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 D Grubu M:5 | Fenerbahçe 0-0 Dinamo Zagreb | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1

Sana gruptan çıkar diyoruz fener sen şöyle de böyle diyorsun. Bak şimdi de beraberlik diyorum. Yenilmezler yine. Zagrep 1 alır lider olur fener 1 alır gruptan yüzde 99 çıkar

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zagreb fener'e 3ten az farkla yenilip son mac evinde Anderlecht'le berabere kalsa bile lider cikiyor.Zagreb'in cok direncli olacagini sanmiyorum o yuzden.Fener de gaza geldi zaten 1 puan zor Zagreb icin

2.olarak çıkıyorlar zaten en güzeli hem ülke puanı kastılar hem babayı alıcaklar.

Aslında bjk'de çıksa iyidi bana göre ama sarpsborg dağıtır bu kekoları.

fener atarsa 1-0a bağlar fakat girdiği pozisyonları atamazsa zagreb kontradan atabilir. görünüşe göre zagrep gol atmak için değil yememek için oynuyor. topu fenere bıraktılar. dolayısıyla fenerin domine ettiği bir oyun oluyor. zagrep yemediği sürece oyuna ortak olacaktır ve yemediği sürece kontradan gol aramaya çalışacaktır. 0-0da gidebilir ya da atan takım 1-0 alacak gibi gözüken maç

Üst Alt