AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1

Yahu Sinan dereyi görmeden paçayı sıvamışsın.. Gençleri yetiştirdik de satışı mı kaldı?

Once bizim taraftarlar şanlı, söhretli futbolcu eskisi istemekten vaz gececekler.. Bu forumda bile bu tip insanlar dolu.. Yonetim ve FT gençlestirmeye gidiyoruz , gerekirse 1-2 sene basarı beklemeyin diyecekler.. İlk destekcisi ben olurum.. Sonra basarı gelecektir.. Sivrilen futbolcuları satmak veya satmamak sonraki iş.. Bugune kadar futbolcu satışı ile basarılı olmuş bir kulup degiliz. Futbolcu yetiştirme, geliştirme konusunda da maalesef basarılı degiliz. İnsallah bundan sonra degişir.

Dikkatli okursan ben senin elestirdigin kisileri benzer sekilde elestirip hicvettim

Yani "hadi ben tamam bu yonteme varim derim , peki siz buna katlanabilecek misiniz" derken aslinda senin o hedef aldigin toplulugu ben de hedef almistim

Ayni seyleri soylerken neden bana karsi ciktin ki ? Aceleden olsa gerek diye dusunuyorum

Yil 2018 ve hala fatih terimin olayinin gaz motivasyon vs oldugunu dusunen cahiller mi var hahahahahahahhaah aciyorum bu ezikliginize nasil bir kompleks var adamlar galatasarayi birakacak ft nefretinden

Yerine gelecek herhangi birinin bu dediklerini yaptıracağının garantisi var mı ? Yok

Bu denemeleri zamanında yaptık mı ? Yaptık

Ağzımızın payını aldık mı ? Aldık

Neden yanlışı yanlışla devam ettirelim ?

Kabul etsen de etmek istemesen de bu ligin dinamikleri yerli hocadan geçiyor
Artık bu bağımlılık kirilmali.
Zira yerli hocaların hiçbiri kendini geliştiremiyor.
Istesekte istemesekte ligde tüm takımlar sistem kurmak zorunda.
Altyapıyı gerçek profesyonellere emanet etmek zorunda.

Terimi kovmakla hemen duzelmeyecegini bende biliyorum.
Ancak terimin de önlem alıp kendini yetiştirmiş kişiler ile çalışıp günümüz futboluna adapte olması gerekiyor.
Yerini bırakacağı kişiyi hazırlaması gerekiyor.
Ve kesinlikle transfere karışmaması lazim bu çok önemli.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Ancak terimin de önlem alıp kendini yetiştirmiş kişiler ile çalışıp günümüz futboluna adapte olması gerekiyor.

ne dersin reis cv sine baksana terim sonrası yoklukta gideri var mı sence. adanaspor macerasından dolayı teredduttdeyim

Dr. Levent Şahin | Yardımcı Antrenör - Futbol Takımı / Teknik Kadro

edit. bide bu var

Güzel diyorsun da bu anlattıkların bana şunu çağrıştırıyor ;

Deveye "Boynun neden eğri?" demişler "Nerem doğru ki?" demiş.

Dogru yazmışsın.. Ben de cogu zaman FT yi eleştirenlerden biriyim.. FT gitsin demiyoruz ama kendini ve ekibini revize etmelidir.

Basarılarını alkışladıgımız gibi, yanlışlarını eleştirmek de gayet dogal.. FT karizması ile, hitabeti ve oyunculara babacan yaklasımı ile guclu bir kişilik. Cok iyi motivasyon verebiliyor.. Cesur girisimlerde bulunabiliyor. Ama yeniliklere kapalı biri.. Hatalarından ders cıkarmıyor. Bir zamanlar "ders almam, ders veririm" demişti. Hala aynı noktada.. Takımın fizik-kondusyonu yerlerde.. Buna care bulacak kişi FT dir. Oyuncular sık sık sakatlanıyor. Suc futbolculardan ziyade antreman , calışma tekniklerindedir. Kondusyonerdedir. Duran toplarda etkili degiliz. Bu da antremanlarda çalışma ile olur. Gibi gibi ..

Genk = Bir zamanlar Young Boys

Feneri yenince billur geçmiştik ama taş gibi takımlardı. Bir dönem Gençlerbirliği de bizim ligde böyleydi aslında burada mevzu süreklilik.

Sistem hocası olmak yanında maçı da yaşayan hocalar başarılı oluyor. Tedesco'yu bizim maçta çok beğendim mesela adam maçı yaşıyor ve sürekli olarak takımı oyunda tutuyor Schalke ligde kötüyse sebebi ellerinde iyi golcü olmaması bu çok bariz.

Onun dışında altyapıda mevzu hoca değil en başta tesis eksikliği, sonrasında hoca bulunmalı bu da yıllık 3 m euro yatırım gerektirir minimum. 5 yılda 15 m euro eder 5 yılda daha fazlasını kazandıracak adam çıkaracaklarına güvenmiyorlar demekki.

Ulan su kargalara 4 tane cakmalarina bi sevindim bi sevindim, anlatamam. Hatta dusundukce hala bi gulumseme beliriyor yuzumde

Sarpspor
Malmo
Genk

Su grupta sonuncu olmayi basariyor avrupa kargalari muhahahahhaha

5500462-728xauto.png

Siz akıllanmazsınız asıl acilen hegomanya için Alman bir hoca gelmeli
Ne hegomonyası ?
Antik yünanlarda ülkemi yönetiyoruz.

Fatih hocanın herkese kurduğu psikolojik üstünlüğü hangi alman hoca kuracak bir anlatsan da biz de bilsek.

Ben anlamıyorum arkadaş sanki almanın bokunda boncuk var.

La bir tane söyle bir tane şu medyayla baş edebilecek bir tane alman teknik direktör söyle.

Gscimbom Mobile

Ne hegomonyası ?
Antik yünanlarda ülkemi yönetiyoruz.

Fatih hocanın herkese kurduğu psikolojik üstünlüğü hangi alman hoca kuracak bir anlatsan da biz de bilsek.

Ben anlamıyorum arkadaş sanki almanın bokunda boncuk var.

La bir tane söyle bir tane şu medyayla baş edebilecek bir tane alman teknik direktör söyle.

Gscimbom Mobile

Can Büyük

Üst Alt