AL 18/19 I Grubu M:4 | Genk 1-1 Beşiktaş | MS | 8 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:4 | Genk 1-1 Beşiktaş | MS | 8 Kasım | beIN Sports 1

öne gecen koruyamadi skoru o maclarda. dört ayak üstüne düstüler gercekten. malmö deplasmaninda yenilip de su gruptan cikmalari gercekten ilginc olacak. sarpsborg ve malmö maclarini alirlar bence 2.olarak cikarlar artik.
Sarpsborg öyle içeride boş takım değil. İyice soğuk havada ve suni çimde oynanacak ve maçtan 3 gün sonra bizle maçları var. Sarpsborgu yenemezler ona da eminim ben

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bjk gibi zayıf takımlar sürpriz yapabiliyorlar. bu maçta genkin değil puan kaybına farklı galibiyet dışındaki galibiyeti benim için sürpriz olurdu ki oldu. ilk sayfada tahmin olarak 6-0 yazdım. fakat bazen küçük takımlar rakibin büyüklüğü sebebiyle tam konsantre olup hayatının maçını oynayabilir. fakat heyecandan girdikleri pozisyonu değerlendiremez ve yenilirler.

bugün iki zayıf takımn kendinden üstün takıma karşı oynadı, akhisar ve bjk. bu ikisi de avrupada adı olmadığı için hafiflikten maç alamadı.

saborg mu her ne ise norveçte 9. sıradalarmış. takım her ne kadar bjk seviyesinde olsa da evinde oldukça iyi performansı var. bjkyi silkeleyememeleri benim için sürpriz olur. avrupa liginin en zayıf grubu burası. takımlar 3 aşağı beş yukarı birbiri ile denk olduğu için çok çekişmeli. avrupa liginin en kalitesiz 2 takımının türkiyeden çıkması da ayrı bir üzücü nokta. akhisar ve bjk avrupaya gönderilmemeli.

bence avrupaya gidecek takımlar playpff oynamalı.

Üst Alt