AL 18/19 I Grubu M:5 | Sarpsborg 2-3 Beşiktaş | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:5 | Sarpsborg 2-3 Beşiktaş | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1

Karius yine muhteşemdi.

5279b9e576cc8f1384a22a68863d75d8.jpg

sent via GSC

Şenol resmen teknik direktörlük dersi vermiş.
Umarim terim bu maçı izleyip biraz olsun ders almıştır.

Demekki neymiş; takımın yarısı sakat olsada ,forvetin olmasada, gençlere güvenip idmanlarda yatmayacaksin ve sürekli kendini yeni futbol düzenine adapte edeceksin.

Bizimki ise anca aglasin; hakem ,fenerasyon ve kankasi Tüpçü diye.

Kargalae bu moral ile hafta sonu bizi madara eder .Terim de utanmadan görevine devam eder ve suçu kim bilir kime atar.

Yukarida 2-0 skoru ile ilgili yorumlar yapmis birisi , kesinlikle virgulune dek katiliyorum . Hos ben 3-2 ye gelir demedim ,tahmin de etmiyordum ama 2-0 geride olan takimlarin skoru 2-1 e getirdiklerinde sahada neredeyse 1 adam fazlalasmis gibi costuguna katiliyorum

Su an 3 u de iyi oynamasa da karakteristik ozellikleri var

Fb , oldukca yeteneksiz ama isirmak icin surekli cabaliyorlar , son dinamo maci , defalarca kaybedecek noktaya geldiler ama maca gidenler takima tesekkur etmistir , sizden ancak bu kadar olur diye

Bjk icin 3 senedir bir yorum yapmiyorum , ve bizim mersin , ordu , samsun maclarindaki havayi aliyorum , besiktasi tus edemezsen asla mac icinde pes etmiyorlar

Dunku sarpsborg maci , 3-0 dan CL gibi bir arenada 3-3 e gelen mac , derbide 2-0 maglupken 2-2 ye getirdikleri bizim mac

Hatta tam senaryosu boyle olmasa da sosa bjk teyken oynadiklari osmanlispor maci

Fb de bunu deniyor ama gucu yok yapamiyor

Peki biz ne yapiyoruz ? Ne geriye dusunce o reaksiyonu verebiliyoruz , ne de ondeyken en azindan skoru tutabiliyoruz

Son 23 Avrupa maçında 2 galibiyet alabilmişiz sadece.

2G 7B 14M

Galatasaray 1-1 Chelsea
Chelsea 2-0 Galatasaray

Galatasaray 1-1 Anderlecht
Arsenal 4-1 Galatasaray
Galatasaray 0-4 B.Dortmund
B.Dortmund 4-1 Galatasaray
Anderlecht 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-4 Arsenal

Galatasaray 0-2 A.Madrid
Astana 2-2 Galatasaray
Galatasray 2-1 Benfica
Benfica 2-1 Galatasray
A.Madrid 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Astana

Galatasaray 1-1 Lazio
Lazio 3-1 Galatasaray

Östersunds 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Östersunds

Galatasaray 3-0 Lokomotif
Porto 1-0 Galatasaray
Galatasaray 0-0 Schalke
Schalke 2-0 Galatasaray
Lokomotif 2-0 Galatasaray

milletin kıçımıza tekme vurup aşağıya yuvarlamaya çalıştığı kadar varız.

Üst Alt