AL 18/19 I Grubu M:5 | Sarpsborg 2-3 Beşiktaş | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:5 | Sarpsborg 2-3 Beşiktaş | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1

Şu reaksiyonu biz veremedik.
O yüzden bjk'den bile bitik bir takımız.

Allah yardımcımız olsun insallah sansa da olsa kazanırız besiktas macını

Son 23 Avrupa maçında 2 galibiyet alabilmişiz sadece.

2G 7B 14M

Galatasaray 1-1 Chelsea
Chelsea 2-0 Galatasaray

Galatasaray 1-1 Anderlecht
Arsenal 4-1 Galatasaray
Galatasaray 0-4 B.Dortmund
B.Dortmund 4-1 Galatasaray
Anderlecht 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-4 Arsenal

Galatasaray 0-2 A.Madrid
Astana 2-2 Galatasaray
Galatasray 2-1 Benfica
Benfica 2-1 Galatasray
A.Madrid 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Astana

Galatasaray 1-1 Lazio
Lazio 3-1 Galatasaray

Östersunds 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Östersunds

Galatasaray 3-0 Lokomotif
Porto 1-0 Galatasaray
Galatasaray 0-0 Schalke
Schalke 2-0 Galatasaray
Lokomotif 2-0 Galatasaray
avrupa fatihi

Son 23 Avrupa maçında 2 galibiyet alabilmişiz sadece.

2G 7B 14M

Galatasaray 1-1 Chelsea
Chelsea 2-0 Galatasaray

Galatasaray 1-1 Anderlecht
Arsenal 4-1 Galatasaray
Galatasaray 0-4 B.Dortmund
B.Dortmund 4-1 Galatasaray
Anderlecht 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-4 Arsenal

Galatasaray 0-2 A.Madrid
Astana 2-2 Galatasaray
Galatasray 2-1 Benfica
Benfica 2-1 Galatasray
A.Madrid 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Astana

Galatasaray 1-1 Lazio
Lazio 3-1 Galatasaray

Östersunds 2-0 Galatasaray
Galatasaray 1-1 Östersunds

Galatasaray 3-0 Lokomotif
Porto 1-0 Galatasaray
Galatasaray 0-0 Schalke
Schalke 2-0 Galatasaray
Lokomotif 2-0 Galatasaray

Yerimizin ŞL olmadığını gösteren bir tablo.

Bizim CL'de basarili olmamiz icin en az 10 transfer ve bir teknik direktor arti komple yeni teknik ekip lazim, ve bu en az 3-4 sene surer.

Bizim CL'de basarili olmamiz icin en az 10 transfer ve bir teknik direktor arti komple yeni teknik ekip lazim, ve bu en az 3-4 sene surer.

23522.jpg

ilk yarıda hayvani şekilde pres yaptılar. maç 2-0 idi ama 2-0, 1-0'dan daha risklidir. bu hıyar topluluğu ilk yarıda 3ü bulabilse maç kopacaktı ama olmadı. fiziğin ve futbolun kuralıdır. ilk 20 dknın presi ve temposu 90 dakikaya yayılamayacaktı. ben 60. dakikadan sonra düşüş olacağını tahmin etmiştim zaten. ama 60'a kadar 2-0'ı korursalar ordan götürürler dedim. ne zamanki 2-1 oldu maç 3-2ye kadar gider diye hissettim. öyle de oldu. 2-0 çok kötü bi skor. 2-1 olduğunda mental anlamda öndeki takım biterken, diğeri ne kadar berbat olursa olsun oyuna ortak olup sirkülase ediyor iyi ve öndeki takımı 1-0'da öyle değil. 1-0 geride olanı stres yaptırır. önde olan daha konsantre olur. 1-1de de maç tekrar baştan başlamış olur.

2-0 psikolojisi çok farklı, öncelikle rehavet oluşturur. rakibin bulacağı 1 gol onu oyuna ortak ederken seni oyundan düşürür. mental olarak bitersin. skor gibi çöküntüsü de büyük olur. rakip içinde ateşleyici olur. 1-0'ı 1-1 yapmak sıradan ama 2-0'ı 2-2 yapabilmenin ödülü daha fazla. o yüzden 2-1 önde olan taraf çok büyük baskı altına girer, 2-2 olacak mı şeklinde baskı hisseder. 2-1 geride olan takım ise tam konsantre ve motive olmuştur. geriden gelmenin rahatlığıyla da rahat oynar. mental olarak psikolojik olarak öndekinden daha üstündür. sapsborgun kaybedeceği 2-1den sonra çok netti. zaten buradan maç veriyosan hak etmemişsin demektir.

8taşın gazla çalıştığını gördük. maç 1-0 devam etseydi bjk bunu kazanamazdı. tr futbolu gazla çalıştığı için 2-0dan gelip gazla kazandılar. malmönün istanbulda kazanması zor. bir diğer çöp takım da onlar. üst tur için aynı şeyleri diyemem. bunların içinden geçerler

8taşlılar seviniyor çılgınca, norveç 8.si köy takımını yendiler altı üstü. böylece günü kurtarmış oldular. ben bu halısaha takımına bu kadar pozisyon verip rezil olsam takımı eleştirirdim. bu galibiyet onların gözünü boyadı ve defolarını kapattı. belki takım iyi diye transfer de yapmazlar ve ligden koparlar 2. yarı. bence uzun vadede iyi oldu. kısa vadede derbiye gazla çıkarlar. ama dezavantajı da olabilir. rehavete de sokabilir bunları. ama gs yerine fb, ts falan olsa bjkyı perişan ederdi vodafonlarında, bizde ise hiç iş yok

Üst Alt