AL 18/19 Play-off M:1 | Partizan 1-1 Beşiktaş | MS | 23 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Play-off M:1 | Partizan 1-1 Beşiktaş | MS | 23 Ağustos | TRT 1

Beşiktaş'ın 11'i: Tolga, Gökhan Gönül, Pepe, Vida, Adriano, Necip, Medel, Caner Erkin, Quaresma, Tolgay Arslan, Larin

Partizan'ın 11'i: Stojkovic, N.Miletic, Markovic, Valiente, Miletic, Kosovic, Zdjelar, Jankovic, Pantic, Zakaric, Ricardo

O bir kişi ben değilimdir umarım emmoğlu, seni sevdiğim herkes tarafından bilinir.

Tabiki Prekaziyi destekliyoruz, ülke puanını biz arttırırız, cenabet puan/puanlar fayda getirmez diye düşünmekteyim.
Sen öğretgeç den dolayı sabıkalısın ama, emmoğluluktan dışlanacak kadar değil..
Ayrıca severim harbi/dobra zararsızları...

Sen merak etme o kendini bilir, birazdan da damlar, kokuyu almıştır çoktan.. Sever böyle mevzulardan nemalanmayı..

Beştaş buraya beraberliğe, mümkünse de gollü beraberliğe yatmaya geldi eksiklerinden dolayı. En kötü gollü tek farklı yenilgide işini görür.

İstanbulda eksikleri tamamlanmış olarak sahada olmanın avantajını burada şimdiden yarılamak isteyebilir...
O nedenle defans ağırlıklı kontraatak oyunu tercih edecektir haklı olarak..

Ben böyle eleme gibi yazdım ama bunlar play-off maçları değil mi.. eleme falan yok puan tablosu esas değil mi.. gollü de olsa yenilgi yaramaz..
Yanlışım mı var..

Son düzenleme:
10 dakikadır kırmızıları Partizan,siyah-beyazlıları Beşiktaş olarak seyretmişim.Yeni uyandım.
Gözlük takmanın zamanı gelmiş anlaşılan.

Tolga
Gökhan Vida Pepe Adriano
Medel Tolgay
Quaresma Oğuzhan Caner
Larin/Love

bunun gibi birsey bekliyorum. Senol Günes yenilmeyelim de gerisi önemsiz diyordur.​
Benim düsündügüm kadroya göre Oguzhan yok Necip var. Senol Günes nasil korktuysa beraberlik alip dönelim demis resmen.

Yedi mallar ayrica. Böyle kadro cikarip da gol yemek büyük basari gercekten. Gecen sene 8 oynayani 10'a cekip 8 koymak yerine iki düz 6 oynatiyor. Sol bekini de sol öne atmis.

Üst Alt