AL 18/19 Son 32 M:1 | Fenerbahçe 1-0 Zenit | MS | 12 Şubat | beIN Sports 1 - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ayrica ne feneri ne de oyuncularini ovmeyin objektif olacagim ayagina. Dostluk, gercek rekabet 80'lerde bitti. O zamanlar boyle bir galibiyet alsalar biz onlarla, onlar bizlerle sokaga dokulurduk. Simdi is yaptiklari, yapacaklari islerin hepsine kafami sokayim

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fenerin övülecek tek yanı küme düşme potasından şimdilik uzaklaşmış olması, bu zeniti türkiye ligindeki herhangi bir takım yenerdi zaten, uzun süredir futbol oynamıyor olmaları fenerin şansıydı..

Ayrıca herhangi bir avrupa takımı bu şikecilerle oynadığında rakip takımın kazanması beni mutlu eder, bu pislikler türk futbolunun utanç abideleri

Ya ben fb nin kondisyona inanamiyorum. Adamlar bitiveriyor resmen.

Zenite bok atmanin alemi yok. Biz yaz tatilinde ozel maclarda nasil kotüysek zenit de oyle. Adamlarin sezonu daha yeni baslayacak.

Bu durumdaki takima karsi bile bitti fb 2. Yari.

Maçı 2.yari izliyebildim,bir an ziraat turkiye kupasi maci seyrediyorum zannettim.
Fener 2 lig.takimi ,zenit te 1.lig takimi gibiydi .

Zenit iyiydi kotuydu bunlari gecelim neticede rus ligi lideri adamlar
fener dogru taktikle oynadi ve baya toparlamislar artik
Mac boyu pres yapmalari gerektigini anlamis gorunuyorlar, simdiye kadar bunu yapmayip rakibin ustlerine gelmesine izin veriyorlardi
Surekli baski kurduklarinda rakip gelemedi dahi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mac boyu pres yapmalari gerektigini anlamis gorunuyorlar, simdiye kadar bunu yapmayip rakibin ustlerine gelmesine izin veriyorlardi

Baskı? Ruslar baskı görmeden iki üç pass bir araya getiremedi.
İkinci devrenin ortasında biraz toparlandı adamlar ki o vakit fenere üstünlük kurmaya başladı adamlar.

2 aydır maç yapmayan takım. Hazırlık maçı bile yapmamış nedense. Yönetimsel hatta

Yav fenerle alakasi yok. Zenit top.oynamayi.unutmus resmen. Bu kadar bitik takima 2 gol atman lazimdi bir kere. Fener ayni fener. Bu macin olcu olabilecek hic bir tarafi yok

Son maçını 10 aralikta oynamis takim!! Bugun 12 subat!!

2. Yari fb bunlara bile baski yapamadi, pozisyon bulamadi. Fener dusmez deyip duruyorum ama isleri harbi zor.

Ulan ne kadar adiler bunlar ya,fatih terim boyle oynatsa takimi
Basin toplantisinda herkes ,hocam mac kondisyonu olmayan bir takima hapsoldunuz ,fiziken ezildiniz bir sorun mu var takimda?
Taraftarlar skordan memnun degil ,fb baskani ali koc aciklama yapti ne dusunuyorsunuz?
Şu hale bak ,sorsaniza mustafa cengizin aciklamalarini cakallar schalke macinda yapmadiginiz kalmadi

Üst Alt