AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Bizim başarılı olduğumuz her dönem oyunumuz Ts maçında olduğu gibiydi.Bunun dışında kontrollü oyun vs gibi bir sistem maalesef oyuncu yapımıza uygun değil.

Yalnız şimdi baktım da bu saygısız herifler son 3 lig maçında 19 gol atmışlar. Allah'sız kitapsızlar insanda biraz utanma olur. Fenerbahçe'nin ligin başından beri toplamda o kadar golü var. Niye rencide ediyorsunuz ulan bizim takımlarımızı. Hadsizler.

Yalnız şimdi baktım da bu saygısız herifler son 3 lig maçında 19 gol atmışlar. Allah'sız kitapsızlar insanda biraz utanma olur. Fenerbahçe'nin ligin başından beri toplamda o kadar golü var. Niye rencide ediyorsunuz ulan bizim takımlarımızı. Hadsizler.

O ligin liderini iki maçta da perişan etmiştik. portekizde çöp takım epey var normaldir.

Onceden soyledigim gibi Benfica UEFA kupasini kazanicagini zannetmiyor ve sampiyon olup CLe katilmak istiyor.

O yuzden takimin yarisi kafailede yok.

Inshallah net bir skor aliriz, gol yemeden.

Trabzon maçında çok doğru oynadık (3-1 'den sonraki bölümü kastetmiyorum) Orada maçı koparana kadar oynadığımız oyunu Benfica karşısında ortaya koyabilirsek muazzam olur

Adamlari su muazzam geri dörtlümüz ve Selcuk-Bilal orta sahasiyla yendik en son oynadigimizda. Hem de basimizda Hamza vardi.

Edit: Forvette oynayan Umut dan bahsetmeyi unutmusum :D Ah Sneijder ah :(

41581

Üst Alt