AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Ekli dosyayı görüntüle 41403 @Hayri Cund baba asc bizi temsil ediyo.desc yazan yer benficayı.ıc yani 4.evde gezegenlere bakalım.burayı aslantepe stadı olarak ve taraftarı düşün.venus var,pluto var.satürn var.ve jüpiter 4.evle kavusmus.ev sahibi olmanın avantajı oldugu gibi şanslı faktörler var.taraftar sayesinde tutkulu bi şekilde maçı isteme ve kazanma arzusu yüksek olacak..aynı zamanda ciddiyet var...ay ikizlerde ve hedefi gösteren evle kavusmus.11.evin yöneticisi ay.bu demek oluyoki takım olarak yardımlaşma sayesinde sonuca ulaşmak var ve hareketli bi futbol bekliyo bizi hücumda.

beni sadece.8.evdeki mars ve uranüs düşündürüyo.uranus benfica için ani fırsatlar yaratabilecegi gibi o pozisyonlar benficanın aceleciliğinden kaçabilir.mesela gol için saldırabilir benfica hunharca ama enerjisini boşa harcayabilir.hücumda gereksiz fauller ,sert fauller yapabilirler.

0376729cc21.jpeg

Çok hızlı hücuma çıkıyorlar. Açık vermeden, birlikte, boğucu bir oyun oynamak gerek. Trabzon maçındaki gibi kopuk kopuk oynarsak eyvah. Ummadığımız bir skor çıkabilir. İç saha atmosferiyle birlikte ezici oyunla sindirirsek galip gelen taraf biz oluruz. Oyunuyla keyif veren iki takımın stratejik mücadelesi olacak. Turu geçme ihtimali olarak Benfica önde bana göre.

Yüksek konsantrasyonla sert oyun bizim için doğru oyun olacak.

Son maçta Ts çok pasif ve savunmasız ürkek bir ceylan edasıyla oynadı bizimkilerde biraz lakayıt takıldılar bu yüzden. Yoksa yüksek konsantrasyon da kalsak 6-1 filan biterdi. Benfica ile daha denk bir mücadelece oynayacağız ve bakalım ne olacak..

Mariano oynarsa farklı bir maç izleriz. Linnes’i seviyorum takdir ediyorum ama Mariano gibi etkili değil. Durumu nasıl onuda bilmiyoruz. Mariano aynı zamanda oyunda kuruyor Feghouli ile beraber. Onun için oynaması elzem.

forumlarinda bazilari iki üc oyuncuyu dinlendirelim diyorlar.

ed maicon ve fernandoya baya küfür ediyorlar Porto gecmislerinden dolayi

Üst Alt