AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Mariano takımla calismis. Fernando ile birlikte 11'e girerler. Geri kalan ts kadrosu gibi olur. İc saha avantajıyla en azından tek farklı skor avantajını alacagımızı dusunuyorum. En buyuk zaafımızsa Feghouli- Mariano/Linnes kanadını Grimaldo-Silva ve Felix'in islemesi olacaktır.
Büyük ihtimalle orada orta sahanın saç içi olarak Belhanda başlar (4-3-3 düzeninde oynayacaksak) nasıl hücumda güzel üçlüler kurarak rakibi çözmesini biliyorlarsa rakibi durdururken de üçe iki çalışarak rakibi bozacaklar

Gerekirse Ndiaye 'yi oraya atar Grimaldo 'yu çiğnetiriz sorun değil. Deplasmana gelecek olan onlar onlar düşünsün Mariano&Feghouli ve Belhanda üçlüsünün uyumunu nasıl bozarız diye ...

Bu Benfica taraftarı ne kadar burnu havada tiplermiş yahu ? hep şunu beğenmiyorum bu oynasın, onun yerine şu oynasın derdindeler. Takımın kazanır vs. yazıyorlar Hiçbirisi Galatasaray şöyle bir takım ulan bu adamlar 30 maçtır evlerinde kaybetmiyoruz, bakın bir yerimizden kan alırlar şu Diagne kesin atar vs. demiyorlar

Bunlar çok pollyanna dünyasında yaşıyorlar sanırım. "Gel hele gel" kıvamında bekliyorum bu Benfica takımını İstanbula. Onların beklemediği bir sürpriz bekliyor onları burada

Siz hayırdır ulan ? bak şimdiden kuruldum bu Benfica takımına ...

Benfica Forumuna baktim. Adamlar bizden sonra hangi takimla eşleşeceklarini tartişyorlar. Bunlar kendime iyice elit Takimi saniyorlar. Hatta Rotasyon yapalim Grimaldo, Pizzi, yedekte tutalim diyorlar.

Şu Kekolara bi koysak ne tatli olur be

Özellikle Diagne bu maçta en kritik oyuncu. Girdiği pozisyonları iyi değerlendirmeli. Yoksa, Trabzon maçındaki gibi Belhanda'nın pasıyla kaleciyle karşı karşıya kalınca topu dışarıya vuracaksa, Nagatomo'nun yaptığı 2 süper ortaya saçma sapan kafa vuracaksa, bulduğu şansları acemice ve bencilce harcayacaksa işimiz zor. Fatih Terim, bu maçtan önce Diagne ile etraflıca bir konuşmalı ve onu iyi motive etmeli. Arıza hareketler, boş beleş kartlar görmemeye dikkat etmeli. Özellikle Mariano'nun yapacağı ortalara kafa ve ayakla tek vuruş çalışması gerekir. Gomis böyleydi. Ceza sahası içerisinde topa bir dokunuşu gol için yeterli oluyordu. Top Benfica defans oyuncularında iken hücum pres yapmalı, top kapmalı. Haydi Diagne senden de aynı performansı hatta daha iyisini bekliyoruz. Bu maç senin maçın olacak. En az 1 golün var inşallah.

O9LcW_.gif

Benfica Forumuna baktim. Adamlar bizden sonra hangi takimla eşleşeceklarini tartişyorlar. Bunlar kendime iyice elit Takimi saniyorlar. Hatta Rotasyon yapalim Grimaldo, Pizzi, yedekte tutalim diyorlar.

Şu Kekolara bi koysak ne tatli olur be
8 maçlık galibiyet serisi yakalamışlar son maçlarını da 10-0 kazanmışlar,normal taraftarın öyle düşünmesi. Biz olsak bizde aynı düşünürdük.

Üst Alt