AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Bu Benfica taraftarı ne kadar burnu havada tiplermiş yahu ? hep şunu beğenmiyorum bu oynasın, onun yerine şu oynasın derdindeler. Takımın kazanır vs. yazıyorlar Hiçbirisi Galatasaray şöyle bir takım ulan bu adamlar 30 maçtır evlerinde kaybetmiyoruz, bakın bir yerimizden kan alırlar şu Diagne kesin atar vs. demiyorlar

Bunlar çok pollyanna dünyasında yaşıyorlar sanırım. "Gel hele gel" kıvamında bekliyorum bu Benfica takımını İstanbula. Onların beklemediği bir sürpriz bekliyor onları burada

Siz hayırdır ulan ? bak şimdiden kuruldum bu Benfica takımına ...

Porto maçlarına bakmaları yetiyor....

Belhanda ve Ndiaye yine ayni istek ve arzu ile sahada olursa benfica orta sahasi bu ikiliyi tutamaz.

Grimaldo ve Joao Felix'e onlem almaliyiz, ozellikle de Fernando'ya iş dusuyor.

Bizi mi hafife aldılar yoksa Turnuvayı mı acaba?

Pizzi yoksa orta alanda Gedson oynayacak o zaman çok dikkat edilmeli. Ndiaye tarzına yakındır ama daha yetenekli ve diri.

Uefa’yı önemsememeleri son derece doğal. Hatta çok mantıklı diyebiliriz. Sağlam takımlar var Benfica’nın en fazla gidebileceği nokta çeyrek final yada yarı final olur. Lige ağırlık vermeleri lazım CL için.
Eğer bahsedilen adamlar yoksa şöyle de düşünmüş olabilirler. Deplasmandan beraberlikle dönelim içeride tam kadro fişi çekeriz. Mantıktız diyemeyiz.

Üst Alt