AL 18/19 Son 32 M:2 | Benfica 0-0 Galatasaray | MS | 21 Şubat | beIN Sports

Akın Özbilen

Tecrübeli Üye
ben rahatladım herkesin aksine.yük gibi şu an için avrupa ligi.güçlü ve geniş bi kadromuz olsa neyse
Bi yandan rahatladık attık yükü falan tamam da, bu hakemler yüzünden buralara geldiği için durum diğer yanımızda sinirleniyor haliyle.. benfica daha iyi takım daha organize vs vs eyvallah da , bu hatalar olmasa da turu gecemeyecegimizi kimse idda etmesin bi zahmet.. beğenmediğimiz kadroyla geçebilirdik su turu, anlam veremiyorum takımı yerden yere vuranlara..

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Bi yandan rahatladık attık yükü falan tamam da, bu hakemler yüzünden buralara geldiği için durum diğer yanımızda sinirleniyor haliyle.. benfica daha iyi takım daha organize vs vs eyvallah da , bu hatalar olmasa da turu gecemeyecegimizi kimse idda etmesin bi zahmet.. beğenmediğimiz kadroyla geçebilirdik su turu, anlam veremiyorum takımı yerden yere vuranlara..
ben hakem yüzünden elendik dedim zaten

Mustafa Alp Demirci

Parçalı Üye

Selcuk Serin

Aslan Üye
Var olsaydı bu oyunla bile elerdik bunları benfica tirt mış fazla abarttık stoperler açısından sevindim lyundama adapte oluyor hemen marcao iyi yaşları da genç 1 2 sene sonra satılmaz inşallah orta saha da değişim olması lazım sırada

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cemal Atalay

Tecrübeli Üye
Benfica forumunda biraz gezdim. Benficalılar takımlarının oynadıkları oyundan memnun değiller :asd:

"Porto Galatasaray ı iki kez kazandı ve ikisinde de bizden çok daha fazla katledildi ve ikisini de kazandı ... nasıl açıklarsınız? Bu futbol ... her iki oyunda da liman kazanmayı hak etmedi".

Taha Aslan

Parçalı Üye
Hakem eyyamlarini 1. Siraya koyarak söylüyorum. iki mactada kirilma ani onyekurunun pozİsyonlariydi.

İlk macta 0-0 iken altipastan kacirdigi gol
Ve
İkinci macta belhandanin topukla birakip ceza sahasinda kalecinin üstune attigi şut.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Benfica forumunda biraz gezdim. Benficalılar takımlarının oynadıkları oyundan memnun değiller :asd:

"Porto Galatasaray ı iki kez kazandı ve ikisinde de bizden çok daha fazla katledildi ve ikisini de kazandı ... nasıl açıklarsınız? Bu futbol ... her iki oyunda da liman kazanmayı hak etmedi".
Google translate Porto yu liman diye tercüme etmis burada herhalde :D

Mehmet Tastemir

10 Numara!
Hakem eyyamlarini 1. Siraya koyarak söylüyorum. iki mactada kirilma ani onyekurunun pozİsyonlariydi.

İlk macta 0-0 iken altipastan kacirdigi gol
Ve
İkinci macta belhandanin topukla birakip ceza sahasinda kalecinin üstune attigi şut.
Aynisini evimizdeki rize ve fb maclarindada yapmisti
Kesik yemesi lazim...

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Yav öyle saçma bir takımız ki eren forvetken yerden oynayıp muğdat ile değiştiğinde orta açan bir takımdık. Sinan gibi yerden oynamayı seven adama yine orta açarken diagnele pas oyunu oynamaya çalışıyoruz. Hastamısınız oğlum siz niye ters iş yapıyorsunuz.
Mert mi yanlış çeviriyor yoksa yav.

Üst Alt