AL 18/19 Son 32 M:2 | Benfica 0-0 Galatasaray | MS | 21 Şubat | beIN Sports - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
x2 falan yok arkadaşlar :)

her iki maç da berabere biterse deplasmanda çok gol atmış olan turu geçer. AGG
her iki maçı da birer takım kazanmışsa o zaman da iki maçın skoru toplanır, çok gol atan kimse o turu geçer, eşitlik varsa deplasmanda çok gol atan turu geçer. AGG

Emre Akbaba bu maçta oynayamaz mı iyileşmedi mi daha?

x2 falan yok arkadaşlar :)

her iki maç da berabere biterse deplasmanda çok gol atmış olan turu geçer. AGG
her iki maçı da birer takım kazanmışsa o zaman da iki maçın skoru toplanır, çok gol atan kimse o turu geçer, eşitlik varsa deplasmanda çok gol atan turu geçer. AGG

Emre Akbaba bu maçta oynayamaz mı iyileşmedi mi daha?
Eee? Dediğine göre depte atılan goller x2 oluyor gol eşitliğinde ama, neyse.

Eee? Dediğine göre depte atılan goller x2 oluyor gol eşitliğinde ama, neyse.

Galatasaray 1-2 Benfica
Benfica 4-4 Galatasaray

eğer deplasman golü x2 olsaydı

(Galatasaray 1-4 Benfica)
(Benfica 4-8 Galatasaray)

toplamda G.Saray 9-8 ile turu geçerdi. Ama 1 maçı yenilmiş ikinci maçı berabere kalmış bir takım turu geçemez.

aslında ben x2 ifadesinin yanlış olduğunu vurgulamak istemiştim sadece. :)

Galatasaray 1-2 Benfica
Benfica 4-4 Galatasaray

eğer deplasman golü x2 olsaydı

(Galatasaray 1-4 Benfica)
(Benfica 4-8 Galatasaray)

toplamda G.Saray 9-8 ile turu geçerdi. Ama 1 maçı yenilmiş ikinci maçı berabere kalmış bir takım turu geçemez.

aslında ben x2 ifadesinin yanlış olduğunu vurgulamak istemiştim sadece. :)
GOL EŞİTLİĞİNDE ibaresini görmedin sanırım.

Tekrar oku istersen, belki anlarsın. :)

gol eşitliğinde deplasmanda daha çok gol atan turu geçer zaten. ister x2 de ister karesini al ister x50 de.

"x2" diye bi ifade kullanılmasına gerek yok.

bu arada özür dilerim anlayışım da yaşımda seninle konuşacak seviyede değil sanırım. kusura bakma lütfen.
Ay şuna bak hele, orada açık açık yazmışım "toplam gol eşitliğinde" deplasmanda atılan goller x2 sayılır diye. Arkadaş daha kolay anlasın diye demiştim ama, sen orta yaş krizindesin sanırım?

Ben de yaşına veriyorum amcacım, ilk başta anlayamaman normal. Kusura bakmayın. İyi forumlar.

Üst Alt