AL 18/19 Son 32 M:2 | Zenit 3-1 Fenerbahçe | MS | 21 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
uel.png

1301108.png
1524776345132-png.21146
fb-3-yildiz-png.29862

41573

2018/2019 UEFA Avrupa Ligi Son 32 2.Maç
Zenit - Fenerbahçe
Yeni Zenit Stadyumu
21 Şubat Perşembe
20:55

Bu mallardan bir bok olmaz. İki aydır maç yapmadıkları için hazırlık maçı niyetine çıkmışlar maça. İki pas yapamayan bir takım. Fenerbahçe orda gol atıp turu geçecektir. Ülke puanı açısından olumlu bir durum. Ayrıca uefa da ilerledikçe ligde sıkıntıya girecekler farkında değiller.
Dün ki maçla UEFA'yı alırız diyenler var. Bir sonraki turda yada en fazla çeyrek finalde Arsenal veya Chelsea gelir bu futbolla 7-8 tane yiyip dönerler.

Fb gol atabilir mi bilmem ama atarsa bu Zenit 3 gol atamaz ve elenir.Fb'yi birkac adim onde goruyorum maalesef.

İç sahada çok daha farklı bir oyun oynadıkları söyleniyor, hiç izlemedim ama içerideki 8 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet almışlar, mağlubiyetleri de Rubin Kazan'a son iç saha maçında ve hiç beklenmedik bir skor. Hiç belli olmaz belki bizim kadar iç ve dış saha performansları farklıdır, 3-4 atıp yollayabilirler de Feneri. İlk maç için 2-1 veya 1-1 bitebilir diyordum, 1-0 bitti, Fener gol avantajıyla 1 adım önde olsa da içimden bir ses 3-1 diyor.​

Zenit'i Benfica ile karsilastiranlar bile vardi ama bu Zenit cekebilecekleri en iyi kuralardan biriymis dün görüldügü üzere. Cok fark yaratacak yabanci oyuncusu yok adamlarin. Ruslarin seviyesi zaten belli. Fenerbahce'nin kadrosu UEFA listesine yazilamayan topculardan sonra epey dar olmasina ragmen dün ilk yarida epey bir efor sarfettiler, ayni sekilde deplasmanda oynamalari zor.

Zenit deplasmanda kötüydü zaten üstüne 2 ay maç yapmadılar Fb şansa bala 1 tane sıkıştırdı işi bitirdi ama Rusyada işler öyle gitmez Zenit 3 tane atar geçer.

Üst Alt