AL 18/19 Son 32 M:2 | Zenit 3-1 Fenerbahçe | MS | 21 Şubat - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Medyada falan yazılanlara inanmayın, Zenit turu geçecek. Bunu da öylesine demiyorum. İstatistiklerle destekleyeceğim..

Fenerbahçe bu sene deplasmanda 11 Lig,4 Avrupa, 2 Kupa maçı oynamış. Toplam 17 maç ve sadece 2 galibiyeti var. 1 tanesi Giresun maçı, diğeri de Konya maçı. Konya maçını da mucize eseri kazandılar da neyse..

Yani bu takım deplasman özürlü bir takım. Sadece bu kadar mı? Hayır.. 5 Büyük lig ve Süper Lig değerlendirilmeye alındığında 116 takım arasında deplasmanda en az gol atan takım. 11 maçta sadece 5 golü var ligde. Düşünün.. Hem galibiyet alamıyor, hem de gol atamıyor.

Peki fener kötü de zenit içeride nasıl diyorsunuz, onu da söyleyelim.. Ligde 8,Avrupa'da 5 maç oynamışlar ve 13 maçta 11 galibiyet almışlar. Avrupa'daki 5 maçın hepsini kazanmışlar.. Asıl ilginci ise şu; Avrupa Ligi PlayOff'larında Minsk takımına deplasmanda 4-0 yenilmişler, içeride ise 8-1 yenip tur atlamışlar. Çok acayip ama gerçek. Maç 4-0 bitmiş, uzatmada 8-1 olmuş. Molde'ye de deplasmanda 2-1 yenilip, içeride 3-1 yenmişler.

Yani fenerin eksikleri falan da düşünürsek ben 3 farklı bir Zenit galibiyeti bekliyorum. Yarın görüşürüz, burada kalsın bu mesaj.

IMG_0542.JPG

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durumu avantajlı hale getirmişken 1 gol daha atsalar Zenit çözülürdü. Ama bunun yerine orta sahada gereksiz 500 pas yaptılar. Kontradan yediler. Sonra can havli ataklar başladı. Ersun bunlarda nasıl kral oldu bilmiyorum ama bu gidişle tepetaklak düşecekler sorumlusu da Ersun olacak.

Durumu avantajlı hale getirmişken 1 gol daha atsalar Zenit çözülürdü. Ama bunun yerine orta sahada gereksiz 500 pas yaptılar. Kontradan yediler. Sonra can havli ataklar başladı. Ersun bunlarda nasıl kral oldu bilmiyorum ama bu gidişle tepetaklak düşecekler sorumlusu da Ersun olacak.
1 kere şampiyon olmuş adama bu kadar taparsan o da gün gelir sifonu çeker.
Ersun bunları düşürse ne güzel olur.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamlar ligdede bjk rize başakla oynayacak bundan sonra puhahah.Başaka umarım çelme takarlar.Bi işe yarasın salaklar.

Üst Alt