AL 19/20 C Grubu M:3 | Trabzonspor 0-2 Krasnodar | MS | 24 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 C Grubu M:3 | Trabzonspor 0-2 Krasnodar | MS | 24 Ekim

12 maçta 1 galibiyet olması kadro kalitesi eksikliğinden çok teknik adamların yetersizliği ve antrenman tempolarının düşük olması gibi nedenlerle açıklanabilir. Yoksa normal değil Bratislava, Krasnodar, Brugge gibi alt seviye takımları bile yenememek.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aynen bi tane yurt dışında calışacak kalitede hocamız varmı yok yıllardır aynı adamlar gidiyo geliyo gram kendilerini geliştirmediler üstüne rezil yönetilen türk futbolu baştan ayaga sonuclar normal

Aynen bi tane yurt dışında calışacak kalitede hocamız varmı yok yıllardır aynı adamlar gidiyo geliyo gram kendilerini geliştirmediler üstüne rezil yönetilen türk futbolu baştan ayaga sonuclar normal
Kendini yenileyen teknik adam yok ligimizde maalesef. Şimdi baktım ligimizdeki neredeyse tüm takımlar aynı formasyonla (4-2-3-1) çıkmış maçlara. Hepsi birbirini taklit etmiş. Hiç mi yeni bir şey denenmez. Guardiola her hafta farklı şeyler deniyor. Bizimkiler yıllardır aynı şeyi deneyip farklı sonuçlar almaya çalışıyor.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tsnin yürüyecek hali yok neakaeme sosa parmak pereira novak falan rotasyon nedir bilmiyor adamlar bu gidişle devre arasına kadar posaları çıkar bunların

İlk yarıyı izleyip yattım. Trabzonspor'un ilk yarıdaki oyunundan baya umutluydum. 2. yarı bu Krasnodar'ı yenerler diye düşünüyordum. Sabah kalktım Trabzonspor'un 0-2 yenildiğini görünce şok oldum.

Ülke puanı için destekliyordum kendilerini ama bu laz sporun hamsi kafalı taraftarlarının beyni gece 12'den sonra durduğu için ve maç esnasında ibne Galatasaray diye tezahürat yaptıklarını öğrendiğim için iyi ki yenilmişler diyorum. Sevindim yenildiklerine.

Birkaç ay önce Trabzondaydım. Koca şehir merkezinde Galatasaray'ın maçını yayınlayan bir yer bulamadım. Bir de gelişmiş bir şehir, medeniyetler şehri deyip dururlar kendilerine. Her yeri Araplar sarmış zaten. Neyse bir yer buldum maçı veren. Koca mekanda benimle birlikte 3 kişiyiz. Diğer 2 kişi de Trabzonlu. Maç esnasında küfür edip duruyorlardı. Yok Cincon şöyle yok amk Galatasarayı yok Fetöcü ibneler falan asabım bozuldu bir iki kelime edecektim kavga çıkmasın istedim. İlk yarı bitmeden mekandan çıkıp gittim otelde radyodan dinledim maçı.

Siz siz olun Trabzon'a gidiyorsanız eğer üzerinize Galatasaray forması giymeyin, döverler. Galatasaray maçını herhangi bir kıraathane, kahvehane, meyhane, bar, pub hiç bir yerde izlemeyin.

Son düzenleme:
Üst Alt