AL 19/20 Çeyrek Final | Inter 2-1 Leverkusen | MS | 10 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 Çeyrek Final | Inter 2-1 Leverkusen | MS | 10 Ağustos

44472

46.png
1523300289191-png.20211
15.png

eventlocation-merkur-spiel-arena-duesseldorf.jpg

AL 19/20 Sezonu Çeyrek Finali
Inter - Leverkusen
Merkur-Spiel Arena, Düsseldorf
10 Ağustos
22.00

inter şlyi garantiledi ve biraz conte-yönetim arasında sürtüşme de var. Belki ayrılacak deniyor. Leverkusen son anda şlyi kaçırdı ligde. Şl yapmaları için şampiyonluk lazım.

kai havertz şampiyonluk gelirse daha yüksek fiyata gider. Benim favorim leverkusen.

inter şlyi garantiledi ve biraz conte-yönetim arasında sürtüşme de var. Belki ayrılacak deniyor. Leverkusen son anda şlyi kaçırdı ligde. Şl yapmaları için şampiyonluk lazım.

kai havertz şampiyonluk gelirse daha yüksek fiyata gider. Benim favorim leverkusen.
leverkusen böyle maclarda anca babayi alir. conte 80 puan toplamis. inter conte'yi gönderip daha iyisini asla alamaz. yine spallettiyi cagirmak zorunda kalirlar

Inter Milan XI: Handanovic; Godin, De Vrij, Bastoni; D'Ambrosio, Barella, Brozovic, Gagliardini, Young; Lautaro, Lukaku.

Bayer Leverkusen XI: Hradecky; L.Bender, S.Bender, Tapsoba, Sinkgraven; Baumgartlinger, Palacios; Havertz, Demirbay, Diaby, Volland.

Üst Alt