AL 19/20 J Grubu M:6 | Borussia Mönchengladbach 1-2 Başakşehir | MS | 12 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okan adını duyurmak istiyorsa bu maç onun için çok büyük bir fırsat. Kazanırsa çok büyük bir iş başarmış olurlar.

Gerçekçi olmak gerekirse işleri çok zor.

Herifler rotasyonlu kadroyla yarım saattir kendi yarı sahalarından çıkarmadılar Başakşehir'i. Benim 28 yıllık ömrümde gördüğüm en büyük fark Avrupa takımlarıyla Türk takımları arasındaki. Ki en eli yüzü düzgün olanı bu yani, seviyeyi siz düşünün.

Aynı oyunu 5. deneyişinde golü attı Monchengladbach.

bu golu anca biz yeriz derdim ama turk takimlarin hastaligi sanirim boyle malca gol yemek. ortasi bok gibi kosuda bok gibi gec ama kimse ne topu ipliyor ne kosan adami

Türk takimlarinin bu sene avrupada yedikleri tüm golleri izlesen %80ini ortalama bir takim yemez.

Yiyeceksen bile adam gibi gol yiyeceksin. Hep dandik goller yiyoruz.

Şubat ayını hiç bir takımımız göremeyecek. Ülkenin temel sorunu Avrupa ile futbol anlayışındaki makas gittikçe açılıyor. Buna müteakip Milli takımımızın başarılı olması da ilginç derece de alakasız oluyor. İnanılmaz tezat bir anlayışa sahibiz. Takımlarımızın Avrupa'daki etkisi artık futbol manasında 3. Dünya ülkeleri dediğimiz Ermenistan,Azerbaycan,Letonya,Litvanya gibi olmuş durumda, eğer mentalite'yi değiştirmez isek daha da aşağıya yuvarlanacağız.

Herifler rotasyonlu kadroyla yarım saattir kendi yarı sahalarından çıkarmadılar Başakşehir'i. Benim 28 yıllık ömrümde gördüğüm en büyük fark Avrupa takımlarıyla Türk takımları arasındaki. Ki en eli yüzü düzgün olanı bu yani, seviyeyi siz düşünün.

Gerçekten ben de bu kadar büyük bir fark hatırlamıyorum. Hepsi elense bile yine biz bir şey yapardık en kötü. En azından kafa kafaya oynardık. 2 senedir oyun olarak da eziliyoruz.

bu fark daha da artacak

ne kadar çok yerli hoca o kadar çok üçkağıt, dolandırıcılık, adam kayırma, az antrenman, bilimden uzaklaşma, faul, duran oyun, kavga ve hezimet

bu kirli çete dağıtılmalı

galatasaray yine öncülük edecektir yeniden doğuşa

Üst Alt