AL 19/20 Son 16 M:2 | Kopenhag 3-0 Başakşehir | MS | 5 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
44472

505.png
1523300289191-png.20211
45813

EROwmJlX0AIwffT.jpg

2019-2020 UEFA Avrupa Ligi Son 16 2.Maç
Kopenhag (0) - (1) Başakşehir
Parken Stadyumu
5 Ağustos 2020 Çarşamba
19.55

Sunlar bu Kopenhagen'i bir gecsin de M. United ile iki mac yapsinlar da Turkiye Sampiyonu'nu bir gorelim.
Biz PSG'ye R. Madrid'e karsi ne yaptiysak, onlar da aynisini yapar.
Cok saglam takimlar, Okan acayip hoca diyenleri gorecegiz. Uc buyuklere karsi oynattigi gibi M. United'a karsi oynasin iki macta 5-10 gol yerler.+

Normal şartlarda (pandemiden önce) başak kopenhagi eleseydi unitedı da elerdi bence.

Adamlar kendine geldi aradan sonra. 4 farkla yener manu

Normal şartlarda (pandemiden önce) başak kopenhagi eleseydi unitedı da elerdi bence.

Adamlar kendine geldi aradan sonra. 4 farkla yener manu
Tipki biz R. Madrid'le mac yaparken adamlarin eski guclerinde olmamasi gibi degil mi?
Hani iki macta 20 gol yiyecek futbol oynadigimiz? ;)
Hocam yapmayin. Utd. Ingiltere'de zorlaniyordu. Bizim les takimlara zorlanmazlardi.
Simdi acayip iyi gidiyorlar. Cok sert tokat atip gecerler.

Tipki biz R. Madrid'le mac yaparken adamlarin eski guclerinde olmamasi gibi degil mi?
Hani iki macta 20 gol yiyecek futbol oynadigimiz? ;)
Hocam yapmayin. Utd. Ingiltere'de zorlaniyordu. Bizim les takimlara zorlanmazlardi.
Simdi acayip iyi gidiyorlar. Cok sert tokat atip gecerler.
Biz realle maç yaparken kadronun ve sistemin neresinden tutsak elimizde kalıyordu. Taraftar gazıyla 1-0'la kurtardık. Deplasmanda da olanlar ortada, 15 dkda mı ne 3-0 dı.

Manu şimdi başağı paramparça eder doğru
Ama eski koşullarda başağın şansının olmadığını düşünmüyorum. Az olabilirdi ama imkansız değildi bence.

Biz realle maç yaparken kadronun ve sistemin neresinden tutsak elimizde kalıyordu. Taraftar gazıyla 1-0'la kurtardık. Deplasmanda da olanlar ortada, 15 dkda mı ne 3-0 dı.

Ama eski koşullarda başağın şansının olmadığını düşünmüyorum. Az olabilirdi ama imkansız değildi bence.
Az ihtimale katiliyorum. Sen elerdi bence deyince sanki Basak favori olurdu gibi anlam cikmisti. Simdi daha net oldu ve sana katiliyorum. Tabii ki her sey olabilir ama sanslari cok azdi. Bence simdi ondan daha da az. Imkansiz diye bir sey yok tabii ki.

R. Madrid macina gelince... 1-0'i taraftar gazi ile degil tamamen sans sayesinde kurtardik. O maci 100 kere oynasan ancak 1 tanesi 4-5 golun altinda biterdi. O da sansimiza denk geldi. Ilk 5-10 dakikadan sonra saha icinde tamamen ezildik. Adamlar cok rahat yerde defans arkasina, defans arasina paslarla pozisyon ustune pozisyona girdiler. Adam alma, alan paylasimi ve disiplinli futbol yoktu.

Hakikaten igrenc futbol kalitemiz var. Neyse. Zaten Donk'un kaptan oldugu takimdan ne bekliyorsak...

kopengah seyircili oynasa geçerdi bence turu. İçeride küçük,kutu gibi stadda müthiş bir atmosfer oluşuyor.

damdoyda ayrılmış. Başak bir şekilde beraberlik falan koparıp geçer.

Depdeki macda yerime oturana kadar 2,0 olmustu🤣

JJ | MP

Ekibimize başarılar. Manchester United formunun zirvesinde olmasa Yarı final de görürler derdim ama, yedek takımla çıksa parçalar şu an Manu, Allah herkese Bate, plzen ve Lazio yu geçip yarı final oynayan FB şansı versin.

Üst Alt