AL 19/20 Son 32 M:1 | Sporting Lizbon 3-1 Başakşehir | MS | 20 Şubat | beIN Sports 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamlar berbat oynadı ve haklı bir mağlubiyet aldı ama bu onların bizim çıkamayacağımız bir gruptan çıkmayı başardıkları gerçeğine gölge düşürmemeli.

Maalesef ülke futbolunun kalitesi bu.

Basaksehir bizim yerimize CL'de oynasa kac puan alirdi?

Biz o EL grubundan cikardik.
Bence sıfır puan alma ihtimalleri çok yüksek olurdu. Benim yazdığımla bunun alakası yok.

Bize gelince bence M'Gladbach'a ve Roma'ya iki maçta da yenilirdik. Avusturya takımı Wolfsberger'i belki evimizde yenerdik. O takım benim görüşüme göre bizden daha iyi futbol oynadı izlediğim üç AL maçında. Ben o gruptan çıkardık diyemiyorum sen diyorsan o senin görüşün.

Söylediğim şey basit. Bu berbat oyunları ile dalga geçelim, eğlenelim ama işin gerçeği ülkeyi bu yıl açık ara en iyi onlar temsil etti. Asla çıkamayacaklarını düşündüğüm bir gruptan çıktılar. Kaybedebilecekleri iki maçı şansla aldılar denebilir ama her şeye rağmen bence bizim ve hiç bir Türk takımının yüzde 95 çıkamayacağı bir gruptan öyle veya böyle çıktılar. O açıdan tebriği hakediyorlar. Söylediğim şey bu.

Üst Alt