AL 20/21 ÇF M:1 | Arsenal 1-1 Slavia Prag || Ajax 1-2 Roma | MS | 8 Nisan | beIN Sports - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
rangers'a elendiği için artık o bahane kalmadı ama her avrupa maçı öncesi avrupa ile makasımız açıldı, bütçemiz yetmiyor diye bahaneler sunan terim, sizce slavia prag ve zagreb gibi takımları izliyor mudur? biz bu ligdeki kör dövüşüne devam mı edeceğiz yoksa?

slavia prag avrupanin en underrated takimi olabilir

bizim 96-2000 dönemine benziyor. Çek liginden topladığı gençleri geliştirip, yanlarına 3-4 tane yabancı koymuş. 2018-19'da şampiyon olacak olan Chelsea'ye elendi çeyrek finalde. Geçen sene şl'ye kaldı ve meşhur inter,dortmund,barça grubuna düştü. Beklenenin aksine taş gibi oynadılar ama 2 puan alabilidiler. Bu senede leicester ve rangers'ı eledi.

Ligde de 3.sene şampiyonluğa gidiyor. ManU ile final yapıp şampiyon olursa tam bizim serüvene benzer. Adım adım geliştirdi

bizim 96-2000 dönemine benziyor. Çek liginden topladığı gençleri geliştirip, yanlarına 3-4 tane yabancı koymuş. 2018-19'da şampiyon olacak olan Chelsea'ye elendi çeyrek finalde. Geçen sene şl'ye kaldı ve meşhur inter,dortmund,barça grubuna düştü. Beklenenin aksine taş gibi oynadılar ama 2 puan alabilidiler. Bu senede leicester ve rangers'ı eledi.

Ligde de 3.sene şampiyonluğa gidiyor. ManU ile final yapıp şampiyon olursa tam bizim serüvene benzer. Adım adım geliştirdi
Helal olsun

aslan gibi bi periyot çizmişler

Üst Alt