AL 21/22 ÇF M:2 | Barcelona 2-3 Eintracht Frankfurt | MS | 14 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
frankfurt muthis deplasman yapti bu eslesmede...
20 bin frankfurtlu maca gitmis....

maca donersek,

barcelona aralik ayindan beri ilk defa yenilgi yuzu gordu tum kupalar dahilinde....

frankfurt 1980 senesinde kazandigi uefa kupasindan sonra, kupaya tekrardan cok yakin...

hak eden taraf kazandi. almanya versus ingiltere eslesmesi leziz olacak... epl seviyesi her daim avantaj olsa da, ben bu eslesmede almanlari favori goruyorum.

leipzig le final oynarlar buyuk ihtimal....

Takım 3 tane oyuncu diye bas bas bağırıyordu. Hadi muslera sakatlandı avrupa için 2'ye düştün muslera iyileşmesi riskini almak istemedin yapacağın 2 hamle vardı birisi adam gibi orta saha biri de boupendza tarzı kanat forvet.
Bizimkiler gitti bastonlu gomis ve ne işe yaradığını anlayamadığımız pulgarı getirdi. Şu turnuvada tur atlamak da yarı final yapabilmek de kendi elimizdeydi. Futbolu ben biliyorum tüm yetki ve görüşmeler bende olacak diyen futboldan bihaber başkan tarafından kurulan bu kadro ile alınan bu seneki avrupa başarısı son 10 yılımızdaki en büyük başarıdır.

demek ki şikeciler ve tinerciler haklıymış barça çöpmüş camp noudan gol yemeden döndük diye övündük bizde rezil takımımızla
Evet zaten Fenerbahçe Frankfurt'u elinden kaçırdı az daha yeniyordu demek ki Frankfurt ve Fenerbahçe denk takımlar.

E Fenerbahçe de yakın zamanda Slavia tarafından morartıldı içeride dışarıda demek ki Slavia çok kuvvetli bu ekiplerin hepsinden.

E Slavia hem grupta hem eleme turunda Feyenoord tarafından delik deşik edildi. Demek ki Feyenoord daha esaslı.

Feyenoord'u ise sezon başında PAOK morartmıştı. Ama zaten PAOK daha da kudretli bir ekip bunların hepsinden.

Yalnız PAOK da daha yeni Marsilya tarafından şişlendi o zaman Marsilya şikeci olsa bile herkesten büyük diyebiliriz.

E yalnız bir dakika biz o Marsilya'ya 5 attık 4 saydık maymun edip yolladık demek ki şu sonuç çıkıyor ortaya:

Galatasaray > Marsilya > PAOK > Feyenoord > Slavia > Fenerbahçe = Frankfurt > Barcelona

Bjk herkese yenildiğinden ötürü tahlil etmeye gerek duymadım.

Üst Alt