AL 21/22 D Grubu M:1 | Eintracht Frankfurt 1-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Frankfurt sağ beki gerçek miydi? bu yaşıma kadar gördüğüm en kötü oyuncu.

Frankfurt'tan 2-3 adam çıkar küme düşmemeye oynar ki bu halleriyle oynayacaklarını düşünüyorum zaten skandal başlamışlar.

FB ilk 20 dakika harala gürele oynadı iyi oynadı sandı 2.yarı kaleye gidemediler.

Olympiakos bu grupta lider olur 2.lik için Frankfurt ile çekişir FB.

Ulan fenerin kazanacagi mac ile Avrupaya gideceksek hic gitmeyelim daha iyi biz getirdik mi puan ulkemize getirdik kalani beni ilgilendirmez

Tat kacirici

Fenerbahçe, bu gece UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda en yüksek gol beklentisi oranını (2,81) yakalayan takım oldu. (Opta)

Frankfut bizim ligde ilk 8 zorlarmi su oyunla ? Bazen cok abartiyoruz adamlarin sagbeki Akhisar'da oynayamaz suan

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

f5 berabere kalırsa şaşırmam demiştim.normalde fark yerler ama berabere kalabilirler diye yazmıştım.şaşırmadım açıkçası.allah doğru olanı hissettirip yazdırmış bana,lazio maçı içinde tek farkla kısmetse kazanırızıda hissettirip yazmayı nasip etti allah.
fb fark yemez ya

defansif olarak iyiler bence

Antu zihniyetini geçmek lazım dün bizim aldığımız galibiyet ne kadar önemliyse onların da frankfurt maçı beraberliği iyi bir sonuç maçı kazanma şansını teptiler fenerin grupta kolay gibi gorunsede olympiakos iyi takım

bence gayet iyi bir sonuc insallah turda atlarlar nekadar mac oynarlarsa bizim icin daha iyi olur tek kulvarda kosmasinlar avrupada da bol bol oynayip yorulsunlar

Üst Alt