AL 21/22 D Grubu M:4 | Antwerp 0-3 Fenerbahçe | MS | 4 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:4 | Antwerp 0-3 Fenerbahçe | MS | 4 Kasım

Evet avrupa maçlarında daha konsantreler bende lig maçlarından tırsmıyorum bu oyunu ligde oynarsak her türlü alırız
Bizim Türk takımlarının sıkıntısı bu zaten bu sezon. Avrupa'da daha iyi oynuyor hem Fener hem Galatasaray. Siz bakmayın Fener'in Oly'den üç yediğine falan. Oly'ye karşı ilk yarıda oynadıkları ve Frankfurt'a karşı oynadıkları oyunu ligde oynasalar saçma sapan Anadolu takımları yarı sahadan çıkamaz. Ama öyle kolay değil işte Avrupa'daki oyunu lige uyarlamak.

Bizim Türk takımlarının sıkıntısı bu zaten bu sezon. Avrupa'da daha iyi oynuyor hem Fener hem Galatasaray. Siz bakmayın Fener'in Oly'den üç yediğine falan. Oly'ye karşı ilk yarıda oynadıkları ve Frankfurt'a karşı oynadıkları oyunu ligde oynasalar saçma sapan Anadolu takımları yarı sahadan çıkamaz. Ama öyle kolay değil işte Avrupa'daki oyunu lige uyarlamak.
En azından oyun olarak gelişim gösteriyoruz daha umut veren bir takım var

antepin seyircisi yokmuş yav. ben de bunlar nasıl rahat kazandı diyorum. takım zaten tırt, seyircisiz iyice rahat lokma olmuşlar.

Rakip çok kek takımdı. Üstüne taraftar falan da olmayınca normal sonuç. Ama medyada Bayern'i devirmiş gibi bir hava esiyor.

Üst Alt