AL 21/22 D Grubu M:4 | Antwerp 0-3 Fenerbahçe | MS | 4 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:4 | Antwerp 0-3 Fenerbahçe | MS | 4 Kasım

Zaten yediğimiz golde hata Yedlin'de.
Bu yoruma katılıyorum.

tekrarını izledim. cica ve nelsson dışında kimse adamını kovalamıyo. yedlin de kendi adamını barış'ınkini takip ederken kaybediyo. yardım çabası iyi ama önce kendi adamını savunması tabi doğru olan. ama top da öyle bi yerden geçmiş ki topa ilk dokunan herkes içeri atabilirmiş yani, cünüplükle karışık bi gol.

tekrarını izledim. cica ve nelsson dışında kimse adamını kovalamıyo. yedlin de kendi adamını barış'ınkini takip ederken kaybediyo. yardım çabası iyi ama önce kendi adamını savunması tabi doğru olan. ama top da öyle bi yerden geçmiş ki topa ilk dokunan herkes içeri atabilirmiş yani, cünüplükle karışık bi gol.
Öyle zaten yediğimizden ziyade kaçırdıklarımızda asıl sıkıntı. Momo- Diagne'yi göndererek oraya belirli bir standardı olan etrafını oynatırken gol vuruşudu az çok olan birini bulmamız lazım. Necati Ateş gibi yada Halil'in gol vuruşu olanını bulmak lazım. Şunu da kabul etmek lazım grup ilk çekildiğinde ki beklentilerimizi de çok aştı bu takım buda beni sevindiriyor şahsen.

Fenerbahçe maçında yarın yokmuş gibi saldırmamak gerekiyor. Eğer ilk golü atarsak Fener'in üstünden silindir gibi geçeriz. Ama yersek maçı kaybederiz. Bu Fener sadece kontra atak oynayabilir.

Fener'in bugün yedek ve kadroda olmayan oyuncularina bakarsak hücum olarak bir Valencia eksik baba oyuncu olarak.

Son Konya maglubiyetine göre bambaska bir kadroyla oynuyorlar. Isimlere göre oynattigi zaman daha rezillerdi. Gustavo ve Özil'in dönmesi lazim.

Üst Alt