AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım

Mutlak yenmemiz lazım 2.likte kurtarmıyo bizi barça,dortmund gibi takımlar uefaya düştü geçemeyiz hiçbirini

1.olup direkt 16ya kalmamız şart oğlu şart,son 16da defansif bi takımı çekersek yine şansımız olur

Fegh adli yag tulumu oynamamali

Herif oynamamak icin elinden gelen her seyi yapiyor hoca israrla oynatiyor aklimi yitirmek uzereyim

Puan olarak yenmesi gereken takım marsilya,başı kesik tavuk gibi oynarsak braga maçı gibi olur

Diagne ve halil değilde mostafa daha iyi olur en azından biraz top tutar,içeriye top kestiğimizde vurma ihtimali olur,karambolde gol çıkarma ihtimali var

60–70e kadar oyunu önde yada berabere götürürsek halille değiştiririz,gerideysekte başkasının yerine halili alır fw i çiftleriz

Bekler kesinlikle hücum desteği vermemeli geride sos vermemek için

Mecburen muslera
Mecburen yedlin–nelson–marcao–pva
Barış–cicaldu–berkan–morutan–kerem
Mohamed

2 basıp giden kanat önemli rakip beklerin çıkmasını engellemek için,ayrıca birebirde adam geçmekte çok önemli çünkü seti oynayamıyoruz

Fegh adli yag tulumu oynamamali

Herif oynamamak icin elinden gelen her seyi yapiyor hoca israrla oynatiyor aklimi yitirmek uzereyim
Feg oynasın renkdaş nerede ne yapacağı belli olmayan biri yeteknek desen zaten var tecrübelide o tipte oyuncumuz yok. Alın dedik bu kadar gençle olmaz sağlam bir 6 numara kendini kanıtlamış bir ortasaha dedik dedik, dinletemedik. Liderlik etsin dediğimiz cica-morutan'ın bu işler için erken olduğu belli artık. Şimdi kaldık Soso ya. Sahadakilerin eli ayağına dolanıyor sürekli.

Valla Pazar gunku mac beni acayip bozdu. Grupta 1. olsak dahi ancak %10 duzelirim.

Beni bozanda sadece f5 maçı değil.bitürlü inanmak istediğim takımı bulamıyorum.her maç belki bundan itibaren iyiye gidecek dedikçe daha fazla umudumu mahvediyorlar.yahu bi takım hadi avrupa kupası maçı olur senin level üstü rakibine maçı kaybedersin önde bile olsa.ulan olum nasıl beceriyorsunuz her öne geçtiğiniz tr ligi maçında yenilmeyi?ulan nasıl çalışıyorsunuz be allahın belaları ki millet iki pozisyona girer birini atarken siz her maç 4 atacağınıza 1 atıyorsunuz?ulan 25 maç oynanmış bi maçta sanırım 2 gol üstü atmışssınız ,ya bir gol ya iki gol atıyorsunuz her fişi çekecek dakikada rezil edip bırakıp maçı veriyorsunuz.yahu insan atmayayım diye uğraşsa 5 pozisyonda bir gol bulur genede.bunlar napıyor floryada çiftetelliden başka allahın cezaları

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beni bozanda sadece f5 maçı değil.bitürlü inanmak istediğim takımı bulamıyorum.her maç belki bundan itibaren iyiye gidecek dedikçe daha fazla umudumu mahvediyorlar.yahu bi takım hadi avrupa kupası maçı olur senin level üstü rakibine maçı kaybedersin önde bile olsa.ulan olum nasıl beceriyorsunuz her öne geçtiğiniz tr ligi maçında yenilmeyi?ulan nasıl çalışıyorsunuz be allahın belaları ki millet iki pozisyona girer birini atarken siz her maç 4 atacağınıza 1 atıyorsunuz?ulan 25 maç oynanmış bi maçta sanırım 2 gol üstü atmışssınız ,ya bir gol ya iki gol atıyorsunuz her fişi çekecek dakikada rezil edip bırakıp maçı veriyorsunuz.yahu insan atmayayım diye uğraşsa 5 pozisyonda bir gol bulur genede.bunlar napıyor floryada çiftetelliden başka allahın cezaları

3 gol attigimiz Rize macinda en az 2 faul vardi 😁
11 kisi defans grup macinda ise yarar ama eleme macinda gol atmak zorundayiz.

yenilirsek sezon biter ona göre çıkıp oynasınlar

Antep dışında tedirgin olduğum her maç kaybedildi veya berabere kalındı.vallahi f5 maçındada tedirgindim yeminle ,Karabüktede,,bu akşamkindede.bi tek antep maçında tedirginliğimin tersi oldu.

Takım derbiden dolayı kendini affettir diye düşünüp avunmak istiyorum bakıyorum yok ,tedirginlik devam ediyor ,İlk maç yaşattıkları diyorum belki oyuncular gerçekten ölümüne oynar felan gene kendimi avutmaya çalışıyorum bakıyorum gene geçmiyor.

Eski maçlardaki msjlarım var maç öncesi gece veya gündüz yazmışım yenilmeyecez veya tek farkla galip gelecez İNŞALLAH diye.hepside çıktı.bugün diyemiyorum çünkü tedirginlik geçmedi.

İNŞALLAH bugünde kazanırızda hatta liderliği garantilerizde boşa çıkar tedirginliğim,büyük keyifle bizim ve düşman forumlarında yazılanları,tüm ülke basınında yazılanları okuyabilmek kısmet olur

Bir yanda Fransız Riviyerası'nın yozlaşmış gözbebeği şehrinin çirkef şikeci temsilcisi

Öbür yanda Türk Riviyerası'nın karanlık kudretli isimleri Ağar, Çakıcı, Alan ve Eken'in mesken tuttuğu Bodrum koylarının gediklisi

İşte gerçek Akdeniz Derbisi!!

fb maç başlığına ms2 yazmıştım. alıntalanıp t gecilmişti. halbuki sezon başından beri bjk ve fb maç başlıklarında totem yapıyordum ilk defa patladı totem. Totem patlamışken reel yorum yapalım o vakit

Ben bu maçtan en kötü beraberlik alacağız düşüncesindeyim. Lazio da moskovada puan kaybedecek bence
Bizim maç ms0(0-0) ya da 1-0 bizim galibiyetimizle bitecek
lazio da moskowla 1-1 berabere kalır

Üst Alt