AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım

maçı izlemesek ft yüzünden kaybettik sanacaz 😙🎶
O adam troll ya belli ki şakasına yazıyor. Geçen messi boş kaleye attı sonunda ilk golünü gibi bir şey yazmış açıp gole bakayım dedim ceza sahası dışından doksana

Galatasaray forumunda vakit geçirecek kadar hasta Galatasaraylılar ama Galatasaray forumunda Galatasaraylı gibi davranmayacak kadar cool takılıyorlar enteresan bir psikoloji :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Aynen knk ya taraftarlık boş iş zaman kaybı diyip geçmek gerek

%99 yenileceğiz, gayet de kötü futbol oynayacağımızı düşünüyorum ama bence bu maç kırılma maçı değil, Malatya maçı çok daha önemli. Bugün sonuç ne olursa olsun yerden yere vurmam kimseyi, bugüne kadar kapasitemizin üstünde performans gösterdik Avrupa da.

Berabere kalırsak en kötü ihtimalle ikincilik garanti. Lokomotif Lazio’yu yenerse birinciyiz. Önce yememeyi düşünmek lazım.

Fizik kondisyon olarak Avrupa’daki rakipleri ile başa çıkabilen tek Türk takımı biziz. Tecrübesizlikten bu üstünlüğümüzü Türkiye liginde avantaja çeviremedik

Feg oynasın renkdaş nerede ne yapacağı belli olmayan biri yeteknek desen zaten var tecrübelide o tipte oyuncumuz yok. Alın dedik bu kadar gençle olmaz sağlam bir 6 numara kendini kanıtlamış bir ortasaha dedik dedik, dinletemedik. Liderlik etsin dediğimiz cica-morutan'ın bu işler için erken olduğu belli artık. Şimdi kaldık Soso ya. Sahadakilerin eli ayağına dolanıyor sürekli.
Katilmiyorum

Uefada ilk 3 macta bu herif oynamadi misler gibi top oynadik, zerre ihtiyacimiz yok

daha ii müdafa yapıoz takımcana bu kesin ahbert. ligde bilhassa öndekiler biraz turist gibi takılıyor müdafa kısmında
savunma futbolu oynayıp hızlı geçiş yapmak bu takımın kadro yapısına daha uygun gibi. nezaman set oyunu oynamaya çalışsak ki bu genelde ligde uyguladığımız ana oyun planımız, ozaman batırıyoruz. topu ayağında tutabilen güçlu ve kaliteli bi santrafor almadıkça da hocanın istediği set oyunu olmayacak gibi. feghoulinin 2018 versiyonu da bu oyuna çok katkı sağlardı

Marsilya yenmek için gelmiştir baskılı oynayacaktır. Yine sabırla kontratak aramalıyız. İkinci yarı Diagne oyuna girmeli.

musli bugün sarı görürse sanırım lazio maçında olmayacak cezalı diye.bari liderliğimiz garanti olsada musli autu kullanırken geç davranıp sarı yese.hoş bu sene bi işe yaradığı yok ama onca yıllık iyi performansından dolayı insan diyor düzelir belki

Mağlubiyet sonrası başkan, UEFA ile yarın 14.30 da bir toplantı yapacağını söyler.

Hocadan ilk 11 de Ömer, Babel, Emre, Alpaslan, Luyindama, Aytaç kombosu bekliyorum.

Üst Alt