AL 21/22 YF M:2 | Rangers 3-1 Leipzig | MS | 5 Mayıs | TV8,5 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 YF M:2 | Rangers 3-1 Leipzig | MS | 5 Mayıs | TV8,5

Burda bir kac hafta önce övülen Tedesco AL'den elendi ve üstüne Lig'de ilke 4 girmeyip SL'e gidememe durumuna düstü. Forumun gücü inanilmaz

Rangers taraftarinin internet mecralarinda surekli Galatasaray'a dadanmis olmasina ne diyorsun? Yoksa HAGI icin tutmak isterim.

rangers bizi eleyince bazı dallamalar rangers forumlarına dalıp salak salak küfür ettiler, twitterdan falan da.. bir ihtimal ondan, zaten 3 5 kişiden fazlası değil.

ben tüm rangers forumlarına üyeyim yıllardır, normalde kulüp olarak galatasaraya da taraftar kitlesine de büyük saygıları vardır rangers taraftarının.

Sağ bek tavernier AL gol krallığında ilk sırada ..Bizim maçlarda da en beğendiğim oyunculariydi o günden bugüne ara ara takip ederim hala Rangersta kalması gerçekten akıl mantık dışı kimlere ne paralar odeniyor

Frankfurt maçını izlediğim için buna bakamadım ama okuduğum kadarıyla Rangers kaleye 4 isabetli şut çekip 3 gol atmış.

Leipzig'in geriye iki hedefi kaldı böylece. Birincisi Almanya kupasını almak, ikincisi de lig'i 4.sırada bitirip CL biletini kazanmak. Tesadüfün böylesi ancak olur, iki hedeflerinde de rakibleri Freiburg.

Freiburg müthiş bir sezon geçiriyor, CL'ye katılmalarını çok isterim açıkçası. Bundesliga'nın en sempatik kulübü bana kalırsa. Hem kupayı hem de CL katılımını Leipzig'in elinden alırlarsa Tedesco'ya yol gözükebilir.

Üst Alt