AL 23/24 YF M:1 | Roma 0-2 Leverkusen | MS | 2 Mayıs | TV 8,5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1713478000429.png

1713478005851.png 1713478009456.png 1713478012666.png

1713478225056.png

2023-24 UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç
Roma - Bayer 04 Leverkusen
Stadio Olimpico
2 Mayıs 2024 Perşembe
22:00

valla roma'yı geçebilir leverkusen - bellide olmaz tabide.

ama finalde yüksek ihtimalle atalanta farklı bir senaryoyu çıkarabilir. (marsilyayı eler bence) hatta atalantayı şimdidien %51 olarak görüyorum.

leverkusenin performansini merak ediyorum.. ayrica bu UEFA ne yapmak istiyor yav? 2 kupada toplam 4 mac ayni saatte oynaniyor. madem köyferans diye birsey icat ettin izlenebilirligini artirmak istiyosan bari maclari 18:45 yada 19:00 yap o saatlerde bu sezon bir cok mac oynandi köyferansda

Roma mourinho gittikten sonra biraz olsun belini doğrulttu ve o aksak sıkıcı uyku getiren oyunlardan uzaklaştı

Leverkusen iyi ve oturmuş bir takım ama bu sezon özelinde şampiyon olmuş olsalar da bence çok abartılıyorlar.Bir çok maçını seyrettim ve çoğunda da futbollarını beğenmedim.Disiplinli ve maç içerisinde de istikrarlılar ama ben oynadıkları 3 lü savunma oyununu beğenmiyorum.Florian wirtz ve sağ ofansif bekte ki zenci adını unuttum o ikisi olmazsa neredeyse sıradan bir alman takımı oluyorlar.

Romanın De rossi ile başarılı olmasını nedense istiyorum.Umarım turu roma geçer.

Bayer Leverkusen şampiyonluk sonrası yenilmemek konusunda rekor kırmak için daha keyifsiz 1 futbol oynuyo.Roma da yeni hoca kendini kanıtlamak için bu kupayı almayı çok istiyo.Dybala ve Lukaku'nun formu bu Maç'ı etkiler ki Lukaku yeni iyileşti.Zevksiz 1 Maç olabilir gibi bu Maç yav :D Bence bu kupa bu sene Atalanta'nın..

Geçen sene yine yarı finalde oynadıklarında Roma maçı öldürmek için elinden ne geliyorsa yapmıştı. Hayatımda izlediğim en sıkıcı maçlar olabilir geçen seneki iki maç.

İnşallah bu akşam böyle bir şey olmaz yine.

Adamlar Sporting Lizbonla Liverpool'u eledi hem de şansa elemedi iyi 1 oyun ortaya koydular bu Maçlar'ın genelinde.Gasperini de Atalanta'dan ayrılırken 1 Uefa Kupası almak ona ve kariyerine yakışacaktır..
%100 - yani hadi leverkusen faktörü var ama şampiyon olduktan sonra garip bir modda olabilirler. Yılların yükü gitti çünkü o camiada.

atalanda makine gibi takım valla- hiç acımaz bana göre.

Üst Alt