Al Ahli Belhanda'yi Istiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Al Ahli Belhanda'yi Istiyor!

Younes Belhanda için Al Ahli sürprizi!

Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kartla gözden düşen Younes Belhanda için transfer sürprizi yaşanıyor. Birleşik Arap Emirlikleri kulübü Al Ahli 6 milyon Euro'ya veriyor. Ancak Galatasaray, Faslı yıldızın transferini 8 milyon Euro'ya bitirmekte ısrarcı...

Takvim'in haberine göre; Galatasaray'da Younes Belhanda için müthiş pazarlık... Trabzonspor maçından sonra gözden düşen Faslı yıldız için Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ahli 6 milyon Euro'luk bir teklifte bulundu. İstanbul'da görüşmeler devam ediyor. Ancak Cimbom, istediği rakamı henüz bulmuş değil.

HER AN TEKLİFİ ARTIRABİLİRLER

Galatasaray Younes Belhanda'yı 8 milyon Euro karşılığında elden çıkarmak istiyor. Bunun için de görüşmeler şu an için tıkanmış durumda. Ancak, BAE ekibi her an teklifi artırabilir.

TRANSFER 2 EKİM'DE BİTİYOR

Birleşik Arap Emirlikleri'nde transfer sezonu 2 Ekim'de sona eriyor. Galatasaray'ın bu süre zarfı içinde Al Ahli yetkililerini ikna edip transferi bitirmesi bekleniyor.

5 MAÇTA 2 ASİSTLE OYNADI

Belhanda'nın Galatasaray ile olan sözleşmesi 2021 yılında sona eriyor. 28 yaşındaki Faslı yıldız, bu sezon Sarı-Kırmızılı formayla 5 maça çıktı ve bu karşılaşmalarda 2 asist yaptı.

http://www.fcnblog.com/2018/09/younes-belhanda-icin-al-ahli-surprizi.html

6 olsa sırtlarında götürür bizimkiler.Yalandır.Bunun yıllık ücretini karşılayan bir takımı bulursak şükür.Bonservis istemez.

Haberi daha önce gördüm de başlık açmaya üşendim. Bütün transfer sezonu boyunca, gerçekleşmesi hayaliyle en çok görmek istediğim haberdir, olası en az zararla bu meymenetsizden kurtulmak. Cidden böyle bir teklif varsa, tek engel kendisinin gitmek istememesi olabilir ki tatmin edici bir maaşı verirler; bizden daha üst düzey bir Avrupa takımına gitmesine imkan-ihtimal olmadığının farkında olması için 70 İQ yeterlidir, o kadarına sahip olduğunu umuyorum?!. Terim' in de saniye düşüneceğini sanmıyorum def edilmesinde...Yürü be El Ahli!...

Üst Alt