AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | 2.Yarı | Futbol S

genel anlamda doğru ama hjk oynatmama yönünde çok iyiydi bence bugün bakma 2 gol yediler ama ikisi de ekstra goller hata yok ekstra beceri vardı..

ayrıca beşiktaş bu sene de çok ciddi gol kısırlığı çekecek gibi geliyor bana plzen buca ve hjk maçlarında gördüğüm bu..

ve henüz düzgün pas yapan üzerine etkili gelen beşiktaşı geri koşturacak savunmasını yoracak bir rakip karşısında görmedik..

ama herşeye rağmen q7 ve guti'yi herkes takımında görmek ister..

Bobonun yerine söyle Baros tipinde birini alicakti Besiktas, banko süper ligin gol krali olurdu.

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Takima Bobo'nun yerine daha iyi bir forvet gelecek. Adebayor bence imkansiza yakin, ama bir mucize ile gelirse en az 25 gol atar ligde. Q7 ve Guti'ye kimse laf atamaz zaten. Hilbert ise Stuttgart'daki Hilbert'i gosterdi. Ama sahanin en iyisi Ernst. Hayvan gibi herif ya.

Rakiplerimizin her maçında canım sıkılıyor.Böyle keyifli maçları uzaktan seyretmek çok üzücü.Bravo Beşiktaş'a.Savunmasında sıkıntı yaşasa bile Quaresma diye bir adam arkası dönük gol atıyor.Gönderilme listesinde olan Hilbert bile gol atıyor.

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | 2.Yarı | Futbol S

Rikjaard yerine Schuster gelseydi desem? Siz ne derdiniz merak ediyorum?(Bütün arkadaşlara sorum)

Zor soru :) Schuster de iyi bir hoca. Ben beğeniyorum. Yine adımız çıkmıştı Skibbe'den önce yanılmıyorsam. O zaman da gelmesini istemiştim.

Beşiktaş bu sene en büyük şampiyon adayı, çok iyi durumdalar şu an.

Beşiktaş bu sene en büyük şampiyon adayı, çok iyi durumdalar şu an.

Maçı izledin mi? İzlemediğin o kadar belli ki. Queresma taktı ya güzel bir gol, süper futbol oynuyorlar.Bjk top mop oynamıyor, ama illa bunu görmeniz için yenilmesi gerekiyor. merak etme o da olur. Ama o zaman da gel yaz buraya "şampiyon bjk olur" diye. Yani köy takımına karşı yapılan 2-3 harekete kanma. Futbol artistlik demek değildir. Zaman gelir o artsitlik hareketleri yapıcam diye gider gol yedirirsin. O yüzden hemen gaza gelmeyin. Demek ki R10 gelse , futbolu değil sırf çalımlarını konuşacağız. Futbol bir takım oyunu. İnsan bi sorar, ya bu queresma bu kadar iyi de niye gittiği her takımdan gönderildi? Futbolu anlamak için bolca soru sorun.

Maçı izledin mi? İzlemediğin o kadar belli ki. Queresma taktı ya güzel bir gol, süper futbol oynuyorlar.Bjk top mop oynamıyor, ama illa bunu görmeniz için yenilmesi gerekiyor. merak etme o da olur. Ama o zaman da gel yaz buraya "şampiyon bjk olur" diye. Yani köy takımına karşı yapılan 2-3 harekete kanma. Futbol artistlik demek değildir. Zaman gelir o artsitlik hareketleri yapıcam diye gider gol yedirirsin. O yüzden hemen gaza gelmeyin. Demek ki R10 gelse , futbolu değil sırf çalımlarını konuşacağız. Futbol bir takım oyunu. İnsan bi sorar, ya bu queresma bu kadar iyi de niye gittiği her takımdan gönderildi? Futbolu anlamak için bolca soru sorun.

Öncelikle maçı izledim. Quaresma fena oynamadı ve süper bir gol attı, bu sene bu gollerini çok sık izleyeceğiz kanımca. Beşiktaş'ın diğer takımlara nazaran lige daha hazır olduğu düşünüyorum. Geçen sene savunması kuvvetli takımın ofansif hattı Guti ve Q7 sayesinde güçlendi. Daha bu takım forvet mevkisine transfer yapıcak.

Beşiktaş'ın ilk 11'inde kaç yabancı vardı?

Bunlar şimdilik gazla çalışıyo,yakında benzine geçerler.O zaman görürüz.

Varan 1 de 1.... BJK AL ne girdi. %95

Umarım Fb - GS - TS de AL ne girer. Ülke puanı tavan yapabilir ki yaparsa ŞL ne direk 2 takım gönderme durumumuz doğar.

Quaresma yardırmış resmen. İlk golde açtığı orta nedir öyle yahu? Müthiş. İkinci gole zaten şapka çıkarılır.

Beşiktaş'ta yıllardır kaliteli oyuncu sorunu vardı, hep vasat isimlerden oluşuyordu takım. Bu sene 2 tane çok kaliteli oyuncu alarak büyük oranda çözdüler bu sorunu.

harbiden güzel gol atmış , tekrar tekrar seyrediyorum:D

daha yeni izledim golü meraktan şapka çıkarılır

Stadyumun tamamı doluydu spikerin söylediğine göre. Bunun altının çizilmesi gerekir.

Beşiktaş gerçekten güzel oynadı bu maçta. Ve q7 şov yaptı.

Eğer böyle giderlerse ciddi anlamda lige ambargo koyabilirler.

Quaresma harika yahu, olanüstü. Canli olarak izleyecek olacagimdan cook mutluyum ;>

Üst Alt