AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe 1-1 Paok | 26 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe 1-1 Paok | 26 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe - Paok | 26 Ağustos | 21.45 | Euro Futbol

Beklenilenden daha rahat maç geçirir Fener. Zorlanacaklarını sanmıyorum.

fener alır...paok deplasmanda yoğun taraftar karşısında gol yeyince dağılıyor resmen.hoparlörleri açarlar fbliler.

1-1 biter Ayküt icin çanlar çalmaya baslar.

paok 1 gol atsın fener elenir

Bunlara bir lazım . Savaşa geliyorlar sanki şerefsizin torunlarına gereken yapılır umarım .

Kıtipiyoz bir eleme maçını sanki ülkesine maç yapılıyormuş gibi gören taraftara şaşıyorum. Panionios, Panathinaikos, Olympiakos, Aek gibi bir sürü yunan takımlarıyla maç yaptık. Kaybettiğimiz kazandığımız zaman ne oldu? Sonucunda bişey değişti mi? Kendini bilmez bir grup yırtındı Konstantinople diye kaybedince adımı değişti İstanbul 'un? Gerek yok bunlara. Çarşı destek verecekmiş pankart hazırlamış. İyi yapmışlar bence.

Kıtipiyoz bir eleme maçını sanki ülkesine maç yapılıyormuş gibi gören taraftara şaşıyorum. Panionios, Panathinaikos, Olympiakos, Aek gibi bir sürü yunan takımlarıyla maç yaptık. Kaybettiğimiz kazandığımız zaman ne oldu? Sonucunda bişey değişti mi? Kendini bilmez bir grup yırtındı Konstantinople diye kaybedince adımı değişti İstanbul 'un? Gerek yok bunlara. Çarşı destek verecekmiş pankart hazırlamış. İyi yapmışlar bence.

Lafın bana heralde ama şunu bilmeni istiyorum hayatımda hiçbir zaman fbnin maçı kazanmasını istemedim istemem ben gereken yapılsın derken saha dışından bahsediyorum maç başlayınca yine en koyu paokludan bile daha fazla paoku destekleyeceğim

Lafın bana heralde ama şunu bilmeni istiyorum hayatımda hiçbir zaman fbnin maçı kazanmasını istemedim istemem ben gereken yapılsın derken saha dışından bahsediyorum maç başlayınca yine en koyu paokludan bile daha fazla paoku destekleyeceğim

Yok sana değil. Alıntı yapardım sana olsa. Bir grup aşırı uç kendini bilmez topluluk yüzünden bu tür maçları ülkesine yapıyormuş gibi düşünenlereydi.

Bu zihniyeti anlayamıyorum.Akşama en fanatik fenerli olacağım bizim maçla beraber.Bir türk olarak nasıl Fenerbahçeyi değil de Paok'u destekleyebiliyorsunuz anlayamıyorum.Böyle bir dünya yok arkadaş.

Konstantinople muhabbetini benden başka açan olmamış konuya yazılan tüm mesajları bir daha okudum , üstelik benim mesajımdan hemen sonra konstantinle ilgili yazmandan dolayı öyle düşündüm peki öyle olmadığını söylüyorsan doğrudur :cool:

Konstantinople muhabbetini benden başka açan olmamış konuya yazılan tüm mesajları bir daha okudum , üstelik benim mesajımdan hemen sonra konstantinle ilgili yazmandan dolayı öyle düşündüm peki öyle olmadığını söylüyorsan doğrudur :cool:

İlk senin aklına gelen birşey mi bu? Zamanında yapılan şeyler. Ben öyle düşünenlere yazdım sen de düşünüyorsan sana da yazdım. Ama düşünmediğini söyledin.

Taner söylemiş mesela Türk olarak nasıl destekliyorsunuz diye ama bunun alakası yok. Birkaç maçtır kötü giden Fener 'in Kadıköy 'de kaybedeceği bir tur tuz biber olur. Lige yansır, taraftarlar arasında çatlak sesler oluşur, bizim gibi onlar da bir krize girerler, kulüp karışır ve İstanbul 'un adı İstanbul olarak kalır. Ağzından salyalar akıtarak Konstantinople diye bağıranlar sadece bir tur geçmenin avantajı dışında bir şey elde etmezler.

Bu tartışma kapanmaz arkadaşlar boşverin kim neyi tutacaksa tutsun ne biz size neden paoku desteklememiz gerektiğine ikna edebiliriz ne de siz bize fbyi yani o yüzden kimse kimseye şaşırmasın .Maç sonu her iki takımında kazanacağı tek şey turdur , İstanbul değil yani fbnin kaybetmesi Galatasaray'ın çıkarınaysa gerisi teferruattır.

Maç öncesi diyorum kendime, Fenerbahçe'nin rakibini destekleyeceğim..

Ama olmuyor abi. Maç başladığında içim ister istemez Fenerbahçe'yi destekliyor.. Milli duygular ağır basıyor.

Akşam benimde milli duygularım daha ağır basacak gibi duruyor. İnşallah 4 takımımız içinde kayıpsız akşam olur da uzunca bir süre sonra 4 kulübümüzle Avrupa geceleri yaşarız.

Üst Alt