AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe 1-1 Paok | 26 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe 1-1 Paok | 26 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe 1-1 Paok | 26 Ağustos | Maç Sonucu

Fenerbahçe'nin iyi oynadığını söyleyen arkadaşlarla farklı maçlar seyrettik galiba?

PAOK 90 dakika boyunca yaslandı, biz de sağa-sola, geriye-yana pas yapıp durduk. Öne doğru oynayan sadece Gökhan, Stoch ve Niang vardı, geri kalanlar sadece yanındakine pas verdi. En ufak organizayonumuz yoktu ilerde. Hatta öne doğru 3 pas yapamadık.

Ben ara ara Fenerbahçe maçına baktım. Fenerbahçe genel anlamdı iyi oynadı ve kadronuz bir iki eksik bölge hariç çok iyi. Benim görüşüm; Fenerbahçe eğer Emre'nin yanına iyi bir ön libero ve Lugano'nun yanına çabuk, hamleli bir stoper alırsa çok daha iyi bir kadroya sahip olur.

Yanlış anlamayın(isteyen alsın ya da) ama bugun F.Bahçe bizden farklı olarak iyi oynayarak elendi. Hiç olmazsa maçta arzulu ve belli donemlerde baskı yaparak oynadılar. Biz ise vasatı bile bulamadık, baskı yapamadık.

Bir laf vardır, bugüne kadar pek de ciddiye almamıştım, ama büyük sözmüş: en zayıf halkan kadar iyisin. Bu kadar basit bu olay. Bugün Fenerbahce'de Bilica'nin yerine takımda Marquez olsaydı, geç Marquez'i, Ömer Erdoğan olsaydı, bugün Fenerbahce Paok'u rahat rahat elemişti. Golde yaptığı saçma hatada da değilim tek - takımın baskılı oynadığı zamanlarda bile yaptığı pas tercihleri, tehlikeli bölgede kaptırdığı toplar, yaptığı abuk subuk hareketlerle beni gerçekten sinir krizine sokmayı becerdi. Geçen sene Fenerbahce onca sakatlık içerisinde Lille'i eleme durumuna gelmişken de sahneye Bilica çıkmış, 82. dakikada anlamsız bir bölgede anlamsız bir faul yapmış, akabinde gelen frikikte de gol yiyip elenmiştik. Artık gerçekten yeter - Niang'ı seviyorum, Stoch'a bayılıyorum, Gökhan'ın hastasıyım, Emre'yi bile kabullenmişim, ama gönderin şu adamı be. Alsın yanına Selçuk'u, Buca'ya mı gidiyorlar, Karabük'e mi gidiyorlar umurumda değil.

Bugün Fenerbahce ile Galatasaray aynı kaderi paylaşıyor paylaşmasına, ancak almaları gereken dersler az da olsa farklı. Evet, en önemli mevzu elbette Türkiye'de şampiyonluğun bir şampiyonluktan ne kadar değerli olduğu gerçeği. Geçen sene burda Fenerbahce'nin hedefinin yalnız lig sampiyonluğu olduguna dair geyikler başını gırla almış gidiyorken elimden geldiğince bu düşüncenin ne kadar mantıklı olduğunu savunmuştum - ama Fenerbahce'li olmak pek tabii işe yaramıyor. Herhalde bugün Galatasaray Avrupa'dan elendiğinde pek çok Galatasaraylının da aklından bu geçiyordur. Şampiyon olacaksın, şampiyonlar ligi'ne doğrudan katılacaksın, sezon planlamanı rahatca yapacaksın. Bu kadar basit. Fenerbahce özelinde ise şunlar geçerli: bu takımdan acilen Bilica, Selçuk gibi vasıfsız, yaptığı on tercihden sekizi yanlış olan oyuncuları göndereceksin. Takımın iyi bir yedek kalecisi olacak. Galatasaray özelinde: bu takım geçen sene benim de beğendigim kac tane transfer yaptı, ama şimdi gördüğüm takım vasat bir Anadolu takımını andırıyor. İnanamıyorum. Hakan Balta, Servet (ki golde asıl suçlu kendisidir), Gökhan Zan, Ayhan, Barış, Serdar Özkan, Aykut Erçetin - bunlardan acilen kurtulacaksın. Üç takım arasında en ciddi problemleri yaşamasına rağmen şu ana kadar herhangi bir transfer yapılmaması, bunun sonucunda ligde 0 puan, Avrupa'da Eylül ayını görememesine yol açmasının yanısıra bundan sonra gelmesi istenen oyuncuların da isteğini, şevkini kıracaktır. Ne Fenerbahce, ne de Galatasaray'a yakışmıyor şu tablo. Birbirinizden nefret edin, dalganızı geçin, ama elele elaleme rezil olduğun zaman aslında son tahlilde kendinle dalga geçiyorsun. Bunu da bil. Şuna bak - Avrupa Ligi'nde seri başı olduğun playoff turunda elenip gidiyorsun, bugüne kadar zar zor topladığın takım puanları heba oluyor, yaptığın onca yatırım boşa gidiyor.

Fenerbahce macını seyrettim haliyle, Gökhan Gönül, Emre, ve Stoch'a nasıl acıdım anlatamam. Helak oldular, ama olmuyor işte Bilicayla, olmuyor Selcukla.

Ben ara ara Fenerbahçe maçına baktım. Fenerbahçe genel anlamdı iyi oynadı ve kadronuz bir iki eksik bölge hariç çok iyi. Benim görüşüm; Fenerbahçe eğer Emre'nin yanına iyi bir ön libero ve Lugano'nun yanına çabuk, hamleli bir stoper alırsa çok daha iyi bir kadroya sahip olur.

Kadro iyi de yetmiyor ki. Kapanan rakibi açmak için tek bir planımız yok. Sadece pas yapıyoruz o kadar. Onu da geriye veya yana yaptığımızdan anlamı kalmıyor. Fenerbahçe'nin geçen Trabzon maçı ve bugünkü kadar doldur-boşalt yaptığını en son 2003'de Daum'un ilk geldiği sezon görmüştüm. 6-7 senedir doldur-boşalt Fenerbahçe için hücum alternatifi hiç olmadı.

Sezonun son maçında şampiyonluk kaçarken bile doldur-boşalt yapmayan takımdık, bugün orta sahadan Niang'a top şişirmek dışında hücum organizasyonu üretemez hale gelmişiz.

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe 1-1 Paok | 26 Ağustos | Uzatmalar | Euro Futbol

Keşke Fener eleseydi. Galatasaray 'ın dibe vuruşunda, Fenebahçe nin bizimle birlikte aldığı başarısız sonuçların etkisi büyük maalesef.

Geçen yılı şampiyon olmuş gibi mutlu kapadık, işte sonuç. :mad: Bugün bile teselli olmayı başardı bu 2 takım birbirine. Ama sonuçta kaybeden bizzat bu 2 kulüp ve Türk Futbolu oldu.

Kadro iyi de yetmiyor ki. Kapanan rakibi açmak için tek bir planımız yok. Sadece pas yapıyoruz o kadar. Onu da geriye veya yana yaptığımızdan anlamı kalmıyor. Fenerbahçe'nin geçen Trabzon maçı ve bugünkü kadar doldur-boşalt yaptığını en son 2003'de Daum'un ilk geldiği sezon görmüştüm. 6-7 senedir doldur-boşalt Fenerbahçe için hücum alternatifi hiç olmadı.

Sezonun son maçında şampiyonluk kaçarken bile doldur-boşalt yapmayan takımdık, bugün orta sahadan Niang'a top şişirmek dışında hücum organizasyonu üretemez hale gelmişiz.

Son yılların en alternatifli ve dinamik kadrosunu kurduğunuzu söyleyebilirim.Bilica gibi büyük klübe yakışmayacak bir futbolcu hariç tabi.

Ama sorun Aykut Kocaman gibi yetersiz bir seçimde.Hep bir yerlerde hata yapıyorsunuz.Ve bence başkanınızın herşeyi ben bilirim inadı uğruna.

türkiyenin iki büyüğü rezilleri oynuyorlar.fenerde bizde bizden 2 kat zayıf takımlara elendik.yazıklar olsun futbol takımlarını yönetenlere...

şeref yoksunu bjk nin desteklediği takım işte bu!!!

151866193-70af7ebf8f08d3f5557c2cc67f397700.4c76f1f0-full.jpg

Aykut kaprislisi yerine 1 sene daha Daum'a dayansalardı, Fener şuan elenmemiş olurdu, ligde de daha iyi başlangıç yapardı.

şeref yoksunu bjk nin desteklediği takım işte bu!!!

151866193-70af7ebf8f08d3f5557c2cc67f397700.4c76f1f0-full.jpg

Bu yine bir şey değil, sizin Panathinaikos maçınızda Türk bayrağı yakıldı tribünde, buna rağmen Galatasaray'ın rakibi diye Panathinaikos'un kazanmasını isteyenler vardı antu'da. Sadece antu değil tabi, burada da Fenerbahçe'nin elendiğine sevinenler var, Beşiktaşlılar içinde de. Kulüpçülük ne bayrak bırakıyor ne vatan insanda. Tabi kulüpçülükten nemalananlar bu kadar çok olduğu sürece, başkasının değirmenine su taşıyanlar da inek gibi sağıldığının farkına varmadığı sürece düzelmez bu işler.

gecmis olsun, cok istiyordum fenerin turu gecmesini, bunun icin birsürü neden de vardi ama fener de bizim kadar olamasada kötü durumda.

aykut dogru tercih degil gibi.

Keşke Fenerbahçe eleseydi şu ezik Paok'u. Şerefsizler nasıl sevinmişler sitelerinde.

sağlam olsa kaç yazar? aykut gibi bir cins var orda. şuraya yazıyorum fener ligi bizim altımızda bitirmezse bende hiçbirşey bilmiyorum.

hakikaten şöyle bir kadro aykuta teslim edilirmi yahu

bu aziz hakikaten futbol cahili

ya kokainman getiriyor yada acemi çaylak

GS FB daha sene başından elenirmi yahu yazık.Meydan kala kala vatan hainlerine(bjk) bide bursaya kaldı.

Bakıyım vallahi yazık.

Alex'le Stoch'u dinlendirdinde ne oldu aykut kocaman yunanların g... kalktı kocaman yazıklar olsun hem onlara hemde bizim takıma

Yazik oldu Fener'e, biz elendikten sonra Fener'in yola devam etmesini isterdim...

Yazık oldu gerçekten.Keşke eleselerdi paok ********lerini!

yazık oldu

şu paoku birşey diyeceğim ama oruçluyum- şu mubarek günde susuyorum

gecensene olimpiakosu ve panatinaikosu biz ezmişdik bu günde fener ezseydi şu pisoları..

ama paok siz bir gün karşılaşacağız

Üst Alt