AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

uefaeuropaleaguel.png

1871.png
Vs.png
1887.png

futbolsmart.gif

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

Güzel bir galibiyet ve takıma moral sağlayacak bir maç bekliyoruz.

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

umarim en az bir forvetle cikariz.. yoksa tur gider..

Umarım bu maça kadar transferler bitmiş olur,yoksa bu maçta olası bir yenilgi yada beraberliğin altından kimse kalkamaz.

Bu turu geçmemiz gerek! Gelecek transferler buna bağlı olabilir..

Turu burdaki macta farkli kazanip garantilemeliyiz. Allah kurusun isi zora sokarsak orda elenip döneriz.

Bir şeyler bekliyorum ama ne beklediğimi ben de bilmiyorum. Bu takıma ne denebilir ki bilmiyorum. Burada yenilir, gider orada yener :)

Düşündüm düşündüm, yazacak birşey bulamadım :(

Umutlu olmamız için

1. Sözce Kaleci Aykut GS kulübünden hatta İStanbul sınırından DEF edilmeli

2. Rijkaard gerçek hayata döünp 2 forvetli 4-4-2 ye geçmeli

3. Rijkaard takımı başı boş bırakmasına birinin dur demesi ve futbolculara ciddi bir tavır koyulması disiplin şart

.....................................UFuk....................................

Neill...........Servet...............G.Zan......................Çağlar

........................Cana...............Ayhan..........................

Kewell................................................................Arda

...................Battal.....................Baros.....................

Skor GS :5 Karpaty : 1

Bunu yapacak kapasite de hoca var mı bilmiyorum.

Yarın Shaktarla macı varmıs rakibin fırsat bulabilirsem bi bakıcam Gruplara kalırız ama orda ne yaparız o düşündürüyor beni

------------------Aykut------------------------

Serkan------Neill-----------Ali-------------Çağlar

-------------Cana---------Ayhan----------------

Serdar-------------Arda-------------------Kewell

-------------------Baros-------------------------

Umarım buna yakın bir kadroyla çıkar Rijkaard. 4-3-3 sevdasından bir süreliğine vazgeçmeli.

Ufuk---Sabri(neill)--Servet(neill)-Turan-Balta(caglar)---Cana--Ayhan-Colak---Arda--Kewell-Baros

İlk maçta beraberlik veya tek farklı bir galibiyet,ikinci maçta en az 2 farklı bir mağlubiyet bekliyorum.Bu da yüzde 100 elendiğimiz anlamına geliyor ki esas bomba zaten o zaman patlayacak

Öne geçeriz skoru koruyamayız Puan kaybı olur bu maçta Artık 3. lig takımı gelse onu bile yeneceğimiz garanti değil

Sabri yetişemezse işimiz iş.

Çağlar'ın durumunu bilmiyorum.

Ahh Pino diyorum.

bi kazaya uğramayız inş.Haydi Aslanlar avrupada gidebildiğiz en iyi yere kadar gidelim herşeye rağmen bizim adımız Galatasaray

Üst Alt