AL Play-Off İlk Maç | Beşiktaş 3-0 Alania | 18 Ağustos | Maç sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off İlk Maç | Beşiktaş 3-0 Alania | 18 Ağustos | Maç sonucu

Cevap: AL Play-Off İlk Maç | Beşiktaş 1-0 Alania | İlk Yarı | 18 Ağustos | Euro Futbo

Simao sakatlandi Holosko girdi. Bu cok kötü oldu.

Cevap: AL Play-Off İlk Maç | Beşiktaş 1-0 Alania | Devre Arası | 18 Ağustos | Euro Fu

trabzon macını bir kanal veriyormu?

Cevap: AL Play-Off İlk Maç | Beşiktaş 1-0 Alania | Devre Arası | 18 Ağustos | Euro Fu

Guti çok kötü ilk arıda muhtemelen çıkar birazdan, Fernandes sezona bitirdiği gibi başladı baya etkili hem ofansta pas tercihleri doğru hem de çalışkan, ilk yarının en iyisi gibi. Beşiktaş bek eksikliği dışında etkili bir takım gibi, Guti'nin yerinde iş yapan biri olursa.

Fernandes dışında sivrilen bir adam yok.Bence Guti-Necip değişikliği çok yerinde olur.

Fernandes dışında sivrilen bir adam yok.Bence Guti-Necip değişikliği çok yerinde olur.

Necip sakat.Ben Beşiktaş'ın oyununu pek beğenmedim hatta hiç beğenmedim pas yapamayan bir takım olmuş resmen suan maçı kazanıyorsa bu oynadıkları oyundan değil isminden ve tecrübesindendir.İlk yarı gözlemlerim bunlar.

Cevap: AL Play-Off İlk Maç | Beşiktaş 1-0 Alania | Ikinci Yarı | 18 Ağustos | Euro Fu

İnönü yıkılıyor. Yada sesi çok açtı yayıncı kuruluş.

Üst Alt