AL Play-Off İlk Maç | Bursaspor 1-2 Anderlecht | 18 Ağustos | Maç sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off İlk Maç | Bursaspor 1-2 Anderlecht | 18 Ağustos | Maç sonucu

avrupaligi.png

bursa.png
v.png
anderlecht.png

bursa-ataturk.jpg

14468.jpg

Avrupa Ligi Play-Off İlk Maç

Bursaspor - Anderlecht

Atatürk Stadyumu, Bursa

18 Ağustos

21.00

Lig Tv

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off İlk Maçı | Bursaspor - Anderlecht | 18 Ağustos | 21:00 |

Umarım elenirler, bundan sonra Galatasaray ve Trabzon dışında avrupaya çıkacak takımları desteklemeye gerek yok.

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off İlk Maçı | Bursaspor - Anderlecht | 18 Ağustos | 21:00 |

İşleri zor. Büyük ihtimalle elenecekler.

Cevap: AL Play-Off İlk Maç | Bursaspor - Anderlecht | 18 Ağustos | 21.00 | Lig TV

Bangura ve Lukaku transferlerinden sonra rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

Cevap: AL Play-Off İlk Maç | Bursaspor - Anderlecht | 18 Ağustos | 21.00 | Lig TV

4-0 ya da 5-1 gibi bir mağlubiyet bekliyorum bursadan en kötü 3-1 yenilir.

Bursa nin kadrosu anderlecht e göre daha iyi ama anderlecht daha tecrubeli bir takim.

Tam Bursa ya göre bir rakip.

Maça aldım biletimi gidicem bangura n'diaye faydalı transferler oldu 4-0 5-0 beklemek saçma bence.

Ulan hiçbir maç şifresiz kanalda değil :sopa:

ek bilgiler vermek gerekirse şehirdeki hava konusunda satışa çıkan biletlerin büyük kısmı tükendi çıktığı ilk gün açık kale arkası bugün kapalı kale arkası tükendi şu ana kadar toplam 19 bin bilet satılmış kalan 6 binlik kısmınında maç gününe kadar biteceğini söyleyebiliriz yani full kapasite olucaktır stad bursaspor taraftarı maça iyi hazırlanıyor diyebiliriz yannız biraz gerginlik var ortada anderlecht takımının 3 sene önceki fenerbahçe maçında türk bayrağı yaktığı ve *** apo posterleri açtığı söyleniyor buda sanal alemda dolaştığı için bursalı taraftarların biraz öfkeli olduğu söylenebilir maçla ilgili görüşüm anderlechti çok abartmayın defans hattı tam bir balon son yaptıkları takım bizim 2. ligimizde orta sıralara oynacak bir takımdı 3 tane karşı karşıya pozisyon verdiler hücum hatlarıda ters orantıda iyi denebilir ama kesinlikle bursasporun bahanesi olmamalı arada hiç bir fark yok bursasporla anderlechtin bence bu maçta sercan veya teteh oynamalı anderlechtin defansı ağır iyi değerlindirelebilir diye düşünüyorum

ben stada gidicem fakat eskiden avrupada oynayan 3-4 takımdan 2 si şifresiz kanala verilirdi onlar alırdı daha doğrusu,ntvde-trtde-show da falan bol bol uefa maçları olurdu şimdi herşey PARA zaten d-smartta uefa,şampiyonlar ligi lig tv'de STSL olmasa bir Allahın kuluda 5 kuruş para vermez bunlara.

ligtv bursanın avrupa macerasının hepsini vericek bu yıl heralde :p

Bir aksilik olmazsa ilk maçta gayet avantajlı bir skor bekliyorum.

Kepaze durumdaki Anderlecht savunmasına karşı Sercan ve Bangura ikilisini birden sahada görmek istiyoruz.

Bursaspora başarılar diliyorum. İnşaallah iyi bir sonuç alırlar ve turu geçerler.

Ertuğrul hoca klasikleşmiş Avrupa'da takımı korkak oynatma taktiğinden vazgeçerse mahvederiz.

Carson-Ibrahim Kas/Yenal-Serdar-Ibrahim-Vederson-N'Diaye-Ozan-Volkan-Batalla-Sercan-Bangura

korkak oynamamaliyiz. N'Diaye'nin yaninda Ozan'i oynatirdim..N'diaye'nin yaninda oynayabilecek en iyi adam.

Üst Alt