AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK

uefaeuropaleaguel.png

1887.png
Vs.png
1871.png

futbolsmart.gif

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv - Galatasaray | 26 Ağustos | 21.45 | Futbol Smart

Yarın gidip D-smart alacaktım ama görünen o ki almak için bu maçı beklemek gerekiyo

bunlarda yener bizi arda böyle oynamaya devam ederse

avrupadan elenelim(zaten eleneceğiz kaçarı yok), yoksa seneye bank asyada mücadele edeceğiz. Elenirsek belki 10. falan oluruz.

Elenirsek, çıkar Mehmet Helvacı; paniğe gerek yok, transferede ihtiyaç yok diye kaypak kaypak konuşur.

maça iyi baslariz, adamlar ilk pozisyonda atar, ardindan 2.golde gelir 2-0 yeniliriz her maç oldugu gibi

İtiraf edelim ki rakibin turu geçme şansı daha fazla. Ben %60-%40 diyorum.

Takım Avrupa Liginden elenirse transfer de, bu sezondan beklentiler de, hepsi hayal olur.

Bu yapısını devam ettiren bir Galatasaray, bu sezon çıkacağı hiçbir maçın favorisi olmayacaktır. (Buca 'yı, Karabük 'ü, Konya 'yı bile havada karada yeneriz diyebilen var mı?)

İtiraf edelim ki rakibin turu geçme şansı daha fazla. Ben %60-%40 diyorum.

Takım Avrupa Liginden elenirse transfer de, bu sezondan beklentiler de, hepsi hayal olur.

Bu yapısını devam ettiren bir Galatasaray, bu sezon çıkacağı hiçbir maçın favorisi olmayacaktır. (Buca 'yı, Karabük 'ü, Konya 'yı bile havada karada yeneriz diyebilen var mı?)

Ne Buca'sı, Karabük'ü abi? Adanaspor, Karşıyaka'yı yenemeyiz bu takımla kesin olarak. :)

Rijkaard İstifa ederse turu % 90 GS geçer %10 ise elenir.

Rijkaard istifa etmezse, Turu geçme şansımız tamamen Allah'ın yardımlarına ve tesadüflere kalır.

Rijkaard kadar basiniza Tas düssün emi..!

Arkadas bukadar Kör olmayin ya.. Orta Sahada o Bosluklari görmemek icin Kör olmak Laazim...

Forvet hattina Pas atamayan Oyunculari görmemek icin Kör olmak Laazim...

Bom Bos Pozisyonda yapilan pas hatalarini görmemek icin Kör olmak Laazim.. Ben Hakan Baltanin her Hafta yapmaya basladigi Pas hatalarinin ezberledim.. Örnegin Bursa macinda 64. Dakikada yaptigi Pas hatasini bi seyredin.. Bu Tür Oyuncu kayniyor Galatasaray´´ da..!

Eleniriz maçtan sonra da Rİjkard şutlanır.

Üst Alt