AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | 25 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | 25 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

bence ben sabri nasil kaptan oldugumda nasil MYC yediysem, bu arakdasta bizim, Galatasarayimizin futbolcusuyla dalga gectigi icin MYC yemesi lazim!

Dalga geçen yok ikisinide beğenmediğimi ben birçok kez söyledim.Kazım istikrarsiz 1maç iyi oynar diğer 3 maç gözükmez.Sabri hırsıyla mücadele eden iyi niyetli bir futbolcu fakat hiç yeteneği yok uzaktan 10 kez çeker 1i tutar bazen 1i gol olur diğer 9u dağlara taşlara.

Dalga geçen yok ikisinide beğenmediğimi ben birçok kez söyledim.Kazım istikrarsiz 1maç iyi oynar diğer 3 maç gözükmez.Sabri hırsıyla mücadele eden iyi niyetli bir futbolcu fakat hiç yeteneği yok uzaktan 10 kez çeker 1i tutar bazen 1i gol olur diğer 9u dağlara taşlara.
kazım tamam istikrarsızda. senin queresman cokmu istikrarlı furkan kardeşim:) 2. yarıda bize gelmesine ragmen kazım queresmadan takımına daha cok katkı vermiş.

sabriye bok atıyonuz sizin kiminiz var la beklerinizde. biri ismail pınarbaşı digeri cakma sagbek ekrem. guti zaten gutinden soluyor. simaoayada iyi dedim gelirken ama oda bastonunu getirmiş buraya. queresma kendine oynayan biri. bu takımdan tabiki bir halt olmaz. herkes kendi kafasında oynuyor bu takımın. GS 1-2 takviyeyle cok iyi takım olur. bu arada biz 2 senedir bırak beşiktaşı kasımpaşadan kötüydük zaten. ama bu sene güzel bir başlangıc yapıcaz.

sabriye bok atıyonuz sizin kiminiz var la beklerinizde. biri ismail pınarbaşı digeri cakma sagbek ekrem. guti zaten gutinden soluyor. simaoayada iyi dedim gelirken ama oda bastonunu getirmiş buraya. queresma kendine oynayan biri. bu takımdan tabiki bir halt olmaz. herkes kendi kafasında oynuyor bu takımın. GS 1-2 takviyeyle cok iyi takım olur. bu arada biz 2 senedir bırak beşiktaşı kasımpaşadan kötüydük zaten. ama bu sene güzel bir başlangıc yapıcaz.

Ateşe körükle gitmek bu sanırım.Her taraftara kendi oyuncusu değerli.Bunu isterseniz 40 gün 40 gece tartışın.Ortamıda ağır laflarla germeyin lütfen,modlar atlayacak :).

Sabri'ye laf atacagina cakma sag bek Ekrem'ine bak. Kazim'a laf atar ama Quaresma'da cok iyide sanki 5 dakika ayagina top degmeyince oyundan düsüyor 30 dakika yok adam. Sutlarida tribüne gidiyor zaten. Ekrem sut bile atamiyor, Sabri en azindan ceza sahasina falan giriyorda sut atiyor. Driblingi falan var, ekrem daha top sektiremez.

Guti zaten yürüyor lex gibi adam rakibe tesvik vermedigi icin sahada rezilleri oynuyor. Simao kendi basina birseyler yapamiyor. Takim oyunu ile cosan bir oyuncudur. Severim kendisini. iyi oyuncudur. gerisine katiliyorum.

Tamamda ben oyuncularınızı sizin istemediğiniz birşekilde eleştirdim diye niye Beşiktaş'a sallamaya başladınız.Quaresma Beşiktaş takımının ofans yükünü çeken adam bunu size kanıtlamak zorunda değilim.

Cevap: AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | 25 Ağustos | Maç Sonucu

Zamanım yoktu şimdi daha açık birşekilde anlatayım.Beşiktaş'ın geçen sezon 3-0lık V.Plzen dışındaki tüm resmi maçları izledim ve çok eminim Quaresma hücumun en önemli oyuncusu gol ve asist bakımından takımda ilk 3 e girer + takımı çoşturan izleyene zevk veren bir oyuncu olması ayrı.Simao'ya sallamak için bir sebep bulamıyorum elinden geldiğince mücadele etti en çok koşanlardan biriydi,duran topları hep tehlikeliydi.Guti ileriye oynamayı seven bir ortasaha.Biz takım olamadığımız için belli birkaç kişi dışında Guti topu bana atarsa kaptırırsam tepki alırım ben şuralara saklanayım düşüncesinde oynuyorlar halada öyle Guti bekliyor bekliyor kimse boşa çıkmayınca topu kaptırıyor.Bu Guti'nin değil Guti'den kaçanın suçudur.Ben Sabri'ye kötü bek demem bizdekilerin iyi oldugu anlamına gelmez, kaç yıldır bağırdık yönetime sağ bek sağ bek diye almadılar.İsmail'de ilk 11'e yazılacak bir oyuncu olamadı ama Türkiye'deki maalesef en iyi Türk solbek.Kazım'ı beğenmiyorum çok kopuk oynuyor sadece topla oynandığında var top gelmeyince sanki zorla oynatılıyormuş gibi halleri oluyor.Neyse uzun yazdım hayırlı geceler, hayırlı bayramlar.

Üst Alt