AL Play-Off Rövanş | Trabzonspor - A.Bilbao | MAÇ İPTAL EDİLDİ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off Rövanş | Trabzonspor - A.Bilbao | MAÇ İPTAL EDİLDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: AL Play-Off Rövanş | Trabzonspor - A.Bilbao | 21.30 | 25 Ağustos | Euro Futbol

_____________Onur__________

M.Yumlu____Glowacki_____Giray____Celustka

______Aykut_______Zokora_______

Serkan______Alanzinho______Henrique

______________Halil________

Yine eksikler yakamızı bırakmıyor şu Avrupa maçlarında b.iht.böyle sahaya çıkcıaz bence.Bu arada Aykut gerçekten genç ve çok iyi.Hazırlık maçlarında çok iyiydi.Özellikle Benfica deplasman ve A.Bilbao maçında müthişti atağın yönünü çok iyi değiştiriyo.Keşke Burak oynasaydı şu maçta..:S

Cevap: AL Play-Off Rövanş | Trabzonspor - A.Bilbao | 21.30 | 25 Ağustos | Euro Futbol

_____________Onur__________

Serkan____Glowacki_____Giray____Celustka

______Aykut_______Zokora_______

Serkan______Alanzinho______Henrique

______________Halil________

Yine eksikler yakamızı bırakmıyor şu Avrupa maçlarında b.iht.böyle sahaya çıkcıaz bence.Bu arada Aykut gerçekten genç ve çok iyi.Hazırlık maçlarında çok iyiydi.Özellikle Benfica deplasman ve A.Bilbao maçında müthişti atağın yönünü çok iyi değiştiriyo.Keşke Burak oynasaydı şu maçta..:S

aykut ve sag aciktaki serkan kim?

aykut ve sag aciktaki serkan kim?

Ah çok teşekkürler.2 Serkan yazmışım.:D Sağ bekde Mustafa Yumlu oynar.Sağ açıktaki bildiğimiz Serkan orda da oynuyor yani yapcak bir şey yok en kötü Pawel oynar forvette ortada Halil----Alanzinho---Henrique oynar.

Aykut bu sezon yeni transfer ettik Karşıyaka'dan Trabzonspor alt yapısından Fabregas hesabı.:D

13 Bin bilet satılmış büyük ihtimal çok az boşluklar olur o da Batı'daki pahalı yerler diye düşünüyorum maça daha 4 gün var...

Aykut çok yetersiz bir adam, yine önceki maçtaki gibi Serkan oynar bence ortada.

En az 15 maçını stattan izlemişimdir gecen sene Aykut'un, gercekten bize bile zaman zaman sac yoldururdu, Trabzon'da hele ki böyle maclarda kesinlikle sırıtır.

En azından oynaması icin daha erken.

Bir anda böyle bir sıcrayıs yapmasının sebebi de A2 Milli Takımı'na secilmesiyle oldu zaten. Gurur'da Aykut'ta bir anda Süper Lig'in yolunu tuttular bu sekilde.

13 Bin bilet satılmış büyük ihtimal çok az boşluklar olur o da Batı'daki pahalı yerler diye düşünüyorum maça daha 4 gün var...

oha, 13 bin mi, cok az maca daha var ama ben simdiden 30 bin satilmistir diye tahmin ediyordum.

anlasilan stad full cekmicek ama keske Galatasaraylilar da gitse, stad full olsa

oha, 13 bin mi, cok az maca daha var ama ben simdiden 30 bin satilmistir diye tahmin ediyordum.

anlasilan stad full cekmicek ama keske Galatasaraylilar da gitse, stad full olsa

Hiç öyle demeyin.:) Biletler cumartesi öğlen satışa çıktı ama sadece Trabzonspor taraftar kart sahiplerine satıldı bugün 2.gün daha ve Trabzonspor taraftarı herzaman son dakikaya bırakır bu bilet işini Benfica maçında düşünün 15 bin bilet sartıldı denid 40 bin kişi vardı stadda köşeler boştu sadece.Ayrıca sizi de yanlış bilgilendirmiş olmıyım herhalde sadece bugün 13 bin bilet satıldı yöneticimizin twiti:

Pazar günü satılan bilet 13.000. Biletinizi çabuk alın arkadaşlar, bu gidişle Çarşamba öğleden sonra bitiririz gözüküyor. Benden söylemesi.

niye tt'de oynuyorlar ya Trabzon'un stadı ne gune duruyor ? bıktım boyle sacma islerden.

Stad rahat dolar diye tahmin ediyorum bu adamlar lig maçında 65 bin kişi geldiler Olimpiyat'a böyle önemli bir maçı kaçırmazlar tarihi bir maç onlar için!

bakalım nasıl geçecek, adam gibi kullansalar bari stadı

bilbaonun bi numarası yok 11 kişiyle rahat 2-0 3-0 yener trabzon.

Neymiş zeminleri bozukmuş.

Zemin gerçekten bozuk bilmiyorum biliyor musunuz EYOF 2011 yapıldı 2 hafta önce baya bir hasar gördü tüm zemin.Baya bozuk fotoğrafları da vardı Bordomavi.net forumunda ama bulamadım şimdi çim kalmamış nerdeyse.

Bu arada şuan itibariyle satılan bilet sayısı:22 bin daha da artar akşama..

Arena faktörüyle rakibi iyi baskı altına alabilirlerse turu gecebilirler. Ne kadar avantajlı skorla dönülmüş olsa da turu gecme olasılığını %50 görüyorum Trabzon'un.

Normal şartlarda deplasmanda alınmış 0-0 lık skorun avantaj olduğunu düşünmem.Üstelik karşındaki rakip güçlüyse avantajdan çok dezavantaj teşkil eder.Ne var ki Trabzon maçın başında 10 kişi kalınca alabileceği en iyi skorlardan birini aldı.İlk maçı 90 dk izledim,benim gördüğüm Bilbao ciddi anlamda etkili bir takım.Benfica'nın Trabzon'u yendiği maçta oynadığı oyunun çok daha iyisini oynadı ama gerek beceriksizlikten gerekte Tolga'nın olağanüstü performansından dolayı sonuca gidemediler.Trabzon için o maç adına çok şey söylemek yersiz.Sonuçta maçın başında takımın en önemli oyuncusu haksız yere kırmızı kart gördü.O dakikadan sonra direnmekten başka şansları yoktu.Bunu da layıkıyla yerine getirdiler ve şanslarının yardımıyla golsüz beraberlikle Türkiye'ye döndüler.Şimdi her şey ilk maçtan farklı olacak.Trabzon bu sefer Çanakkale geçilmez yapmayacak ki yapmamalı da zaten.Bu sefer daha çok hücumu düşüneceklerdir.Bu durum da Bilbao'nun işine gelecek kuşkusuz.Hızlı hücum elemanları sayesinde Trabzon kalesinde tehlike yaratacaklarını düşünüyorum.Bu açıdan bakılırsa Trabzon'a oranla Bilbao'nun daha şanslı olduğunu düşünüyorum.Sonuçta atacakları bir gole karşın Trabzon'un en az 2 golle karşılık vermesi gerekecek.Olaya diğer tarafından bakılırsa,Trabzon'un ciddi bir seyirci desteği olacak.TT Arena'nın o görkemli atmosferini lehlerine çevirebilirlerse,avantaj yakalayabilirler.Ancak Avrupa takımlarına bu tür atmosferler çok etki etmiyor.Bunun örneğini defalarca gördük.Uzun lafın kısası turu Bilbao'nun geçeceğini düşünüyorum.Ama şu da var yanılmayı çok istiyorum,Trabzon'un bu turu geçip gruplara kalmasını en az Trabzon taraftarı kadar çok istiyorum.Şans yanlarında olsun Başarılar Trabzon...

Arena'da herkes bilette yazan koltuk nosuna mı oturuyo ben nerde rahatsam orda otururum valla.:D?

şikecileri desteklemicem. diğerleri fark yesin avrupada eğer gidebilirlerse. Ama tsyi desteklicem bu ligde doğruları savunup dik duran iki tane kulübümüz var, birisi Anlı Şanlı Galatasaray Diğeride karadeniz incisi Trabzonspor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt