AL Son 32 Rövanş | *D.Kiev (8) 4-0 (1) Beşiktaş | 24 Şubat | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Son 32 Rövanş | *D.Kiev (8) 4-0 (1) Beşiktaş | 24 Şubat | Maç Sonucu

Avrupa%20Ligi.png

dinamo%20kiev.png
V.png
besiktas.png

kiev-labanovsky.jpg

Star-logo.png

Avrupa Ligi Son 32 Rövanş

D.Kiev - Beşiktaş

Valeriy Lobanovskiy Stadium, Kiev

24 Şubat

22.05

Star TV

Cevap: AL Son 32 2.Maç | D.Kiev - Beşiktaş | 24 Şubat | 22.05 | Star TV

2-0 / 3-0

çete her b.k u yüzüne bulaştırdı:D

Cevap: AL Son 32 Rövanş | D.Kiev - Beşiktaş | 24 Şubat | 22.05 | Star TV

Berabere biter bu sefer. Kiev Besiktas´i adam yerine koymaz :)

Beşiktaş 3. dakika da golü bulur. 12. dakika da penaltı kazanır, rakip 10 kişi kalır. Penaltıyı gole çevirirler ve 2-0 öne geçerler. Rakip sterese girer ve skoru korumak için kapanır. Bu sırada tam devre biterken Almedia sahneye çıkar ve dünya starı olduğunu gösterir, muhteşem bir gole imza atar. Maç artık 3-0 olmuştur ve Beşiktaş tarih yazmanın eşiğine gelmiştir.

İkinci yarıya da hızlı başlarlar. Hilbert'in ortasına Almedia Real Madrid'de neden oynaması gerektiğini ispat edercesine, hem de kafayla 4. golü Kiev ağlarına gönderir. Atık tur Beşiktaş'ın cebindedir ve daha fazla atıp atmamak Beşiktaşlı futbolcuların insafına kalır. Bu yüzden de skor tahmini yapmak güç olacaktır.

Ben böyle bir senaryo bekliyorum. Tabi yerseniz :)

Bu arada Ferrari kadrodaymış ben bunu bilmiyordum. O yüzden senaryoyu düzeltmek gerekecek :) 4-0 dan sonra Ferrari Beşiktaş rakip kaleyi ablukaya almışken, Sheva ile baş başa kalır, suratına bir kafa atar. Kimse ne olduğunu anlayamaz. Hakem penaltıyı verir ve Dinamo Kiev skoru 4-1 yaparak maçı uzatmalara taşır. Artık iki takım da 10 kişidir. Bundan sonrasını da alemi cihan olsanız tahmin etmek zordur :)

shevchenko dondurmeyin !!! .... eyvah !!!

Inandik cocuklar inandik. Inaniyorum, mucize gerceklesecek.

:D:D

dondurmeyin shevchenkoyu derim baska da bir sey demem

Sahibinden satilik tüplü kartal1903 model çok kullanılmış,2 ileri 4 geri vitesli, önden, arkadan, yandan vuruğu var beyaz renklicamlarda siyah film var...modifiye edilmeye çalışılmış q7 arması, ferrari vites kolu takılmıştır..8 kişi rahat biner. sorun olursa 4''ü perşembe, 4''ü pazar biner...

bir defa ingiltere''de denedik 8 kişi de binebildi

Son zamanlarda gördügüm en yaratıcı ilan:D

Sahibinden satilik tüplü kartal1903 model çok kullanılmış,2 ileri 4 geri vitesli, önden, arkadan, yandan vuruğu var beyaz renklicamlarda siyah film var...modifiye edilmeye çalışılmış q7 arması, ferrari vites kolu takılmıştır..8 kişi rahat biner. sorun olursa 4''ü perşembe, 4''ü pazar biner...

bir defa ingiltere''de denedik 8 kişi de binebildi

Son zamanlarda gördügüm en yaratıcı ilan:D

guzelmis...

Üst Alt