GSC Haber - Alanyaspor - Galatasaray Karşılaşmanın Hakemi Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Alanyaspor - Galatasaray Karşılaşmanın Hakemi Belli Oldu

Bu adam mühim değil. Bu operasyoncu da değil belli ki, saf herkese abi çeken biri gibi gözükmekte. Önemli olan VAR’a atanacak kişi. Kaşarlanmış bir fb tetikçisini atarlarsa bu hakemi maçta kafa kola alır.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

oğlum bu herifler ulu orta elini kolunu sallaya sallaya maçları yönetmeye devam edecekse neden var kayıtlarını yayınlayıp toplantı yapıyorsunuz boşverin

Son düzenleme:
Cihan Aydın bu sezon izlediğim maçlarda oyun oynanmasına izin veren çok düdük çalmayan bir hakem...

Fb kasimpasa maçını da bence iyi yönetmişti ama var daki o Erkan Engin denilen herif çok fena başını yaktı.. Turkiye'de maalesef var a çağrılan hakem kararını yüzde 99 değiştiriyor..

Ligin iyi ve potansiyelli hakemlerden oldugunu düsünüyorum. Birkac macta gözüme olumlu anlamda carpmisti.

Fb-pasa macinda baskiya dayanamamisti ama orda sucun büyügü var hakemindeydi

Fenerin maçını Arda Kardeşler yönetmiyor mu çok enteresan. Vefat mı etti? Başka bir sebebi olamaz çünkü. Arda Kardeşler hayattaysa fenerin maçını yönetir, VAR’da da Emre Malok olur.

Erkan: "Cihan kos el var, gel sana gosterecegim".
Cihan: "Tamam bekle geliyorum".
Erkan: "Tamam acele etme, gel beraber teyit edelim".
Cihan: "Geldim".
Erkan: "Sana suan carpma anini gosteriyorum. Arkada hucum oyuncusu var, ele carpmasa ona gelecek".
Cihan: "Kafasina carpmiyor degil mi?".
Erkan: "Yok, eline carpiyor bak".
Cihan: "Tamam gordum, penalti veriyorum".
Erkan: "Tamam, ohhhhh".

2 ay sonra hakem performans toplantisinda:

Hugh Dallas: "Burada penalti yok"
Erkan: "Evet simdi izleyince gordum yok. O anki hissiyatim o yondeydi".

Üst Alt