Alanyaspor - Konyaspor Maçında Uzatma Skandalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor - Konyaspor Maçında Uzatma Skandalı

Haber olarak actim , dogrulunu maci izleyenler teyid edebilir mi ?

[FONT=&quot]Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile Atiker Konyaspor arasında oynanan karşılaşmayı yöneten hakem Fırat Aydınus, karşılaşmanın uzatma dakikalarında yardımcı hakem Kutluhan Bilgiç'le tartışma yaşadı. [/FONT]

[FONT=&quot]Fırat Aydınus, maçın 90. dakikasında adeta çılgına döndü. Yardımcısına 4 dakika uzatma talimatı veren Aydınus, 6 dakikalık uzatma tabelasının kalktığını görünce sinir krizi geçirdi. Karşılaşmanın 4. hakemi Kutluhan Bilgiç’e sert tepki gösteren Fırat Aydınus, uzatmanın 6 dakika oynanmasına engel olamadı.[/FONT]

[FONT=&quot]Fırat Aydınus’un sinirlendiği anlar sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.[/FONT]

orada ne yazıyor baktın mı diyor.

kazma hakem 4 diye 6 ya basmış sanırım

4 4 diye işaret ediyor,yardımcı da tamam hocam 4 diyor,Fırat ta ne yazıyor baktın mı diyor?

:D:D

orada ne yazıyor baktın mı diyor.

kazma hakem 4 diye 6 ya basmış sanırım

4 4 diye işaret ediyor,yardımcı da tamam hocam 4 diyor,Fırat ta ne yazıyor baktın mı diyor?

:D:D

bence oyun oynanırken bir şeyler sorup duruyor, fırat tabelayı görünce kuduruyor:D
ama özeti izleyin mutlaka çok gergin maç yönetmiş, bu kadar gergin bir hakem yönetimi çok nadir gördüm.

Dün özeti izlerken gördüm, müthiş performans :D

Ordaaaa ne yazıyoooooğ.. ordaa ne yazıyoooooğğ.. gördün müüüüğğ.. f.ck off

Alnitak Alnilam Mintaka

Tepkisinde hakli ama 6 dakika oynatmasi skandalin buyugu

eger 4 dakikada bitirse yine sorundu , ev sahibi "bize 6 dakika ilan edip 4 te bitirdi" derdi ama ben 4 dakika dedim yardimcim hataen 6 gosterdi der kurtarirdi

simdi ise 2 dakika hayalet sure oynatti , ve gol olsa ciddi olcude problem yasardi

Bu adam büyük oyuncu. Teatral bir hakem. Gerçek hayatta da böyle büyük hareketler yapıyordur, mesela ekmek alırken filan.

Kaan senin sorunun ne ? Firatla tanisiyor olmak bir ustunluk filan mi ki ? Sanki trump la gecen yemekteydik dedim , ne sacma bir adamsin sen ?

bir akrabamin oturdugu yerde bunlarin alge isminde bir hizli okuma kursu vardi , firat da bir kac sene evveline dek orada pazarlamacilik yapiyordu , hakemligin yani sira tonla is yapar , berber filan acti bir yerde bir ara

orada calisan biri de benim zaten arkadasimdi ve haberim bile yoktu firattan , bir gun sirket icinde herkes birbirine yilbasi hediyesi aliyor altiyola gidelim dedi , gittik aldik misafir etti beni o vesile ile , orada bir baktim italya milli takim formasi giymis sekilde oturuyor

sirketin sahibi tugrul diye biriydi , arkaya oda yapmislar ps oynuyorlardi boyuna , ben de o vesile ile tanisip konustum ne var bunda

sacma sapan vesilelerle satasmayi birak isine bak

site yoneticileri de uyansin artik . Yalanci demek hakarettir ve boyle satasmalarin onune gecilsin artik

Kaan senin sorunun ne ? Firatla tanisiyor olmak bir ustunluk filan mi ki ? Sanki trump la gecen yemekteydik dedim , ne sacma bir adamsin sen ?

bir akrabamin oturdugu yerde bunlarin alge isminde bir hizli okuma kursu vardi , firat da bir kac sene evveline dek orada pazarlamacilik yapiyordu , hakemligin yani sira tonla is yapar , berber filan acti bir yerde bir ara

orada calisan biri de benim zaten arkadasimdi ve haberim bile yoktu firattan , bir gun sirket icinde herkes birbirine yilbasi hediyesi aliyor altiyola gidelim dedi , gittik aldik misafir etti beni o vesile ile , orada bir baktim italya milli takim formasi giymis sekilde oturuyor

sirketin sahibi tugrul diye biriydi , arkaya oda yapmislar ps oynuyorlardi boyuna , ben de o vesile ile tanisip konustum ne var bunda

sacma sapan vesilelerle satasmayi birak isine bak

site yoneticileri de uyansin artik . Yalanci demek hakarettir ve boyle satasmalarin onune gecilsin artik
Raporlayaniz lutfen.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam firat aydinusla tanis ben abdulkerim durmazla.

Adaletini seviyim dunya :asd22:

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt