GSC Haber - Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Zaha ya bir şanş daha ilk 11 de verilebilirdi. Barış yerinede Ziyech olabilirdi ama Barış çok formda sakatlığı olmadıktan sonra kesik yememeli.

Kerem toreira orta sahası helva gibi kaliyor
malesef bu bariz,,,, sezon yorgunlugu, stres ,takim formsuzlugu vs derken - ozelllikle son maclar rulet gibi geciyor....
tek umudum, uzun arada hoca vidyo vs ile ikaz edip oyunculara gereken komutu vermistir diye umuyorum.....

genel gorunum :
sag bek'i zorlu deplasman da ilk 11 de aurier ile kapatmak , -ozellikle su son donemec goz onune alindiginda, ligi ve rakibi tanimamasi baglamin da handikap olabilir-...
<- bu durum, oyuncu solo futbol akli ve tecrubesi sayesinde -yasanmazsa,
yerinde bir karar ^sag bek'i baris dan cikarip gercek sahibine teslim etmek^ .

orta saha konusun da ise -endisem devam ediyor. -demirbay gerekmedikce, komut almadikca -bolgesini ha bire birak ma ma li -....
her halukar da onde cok yer almasi hem luks hem gereksiz -ki , dogal elde 4 ofansif isim varken,ikisi genc diger ikisi tecrubeli , 5.guc olarak oralar da fazla yer almasi,gec geriye donmesi, haliyle otomatik orta merkezimizi tumden pasifize ediyor... lucas'a zaten geldiginden beri ek bir yuk veriyoruz, bu ekstra ileriye adam gonderip geriye vaktinde donulmemesi dolayli daha bi yuk biniyor lucas ve dolayisiyla beraberin de geri dortluye de......

bu iki nokta da fire vermezsek, bu maci alacagimiz hissiyatindayim.

hayirlisiyla kazanip onumuz bakalim..........

Demribayın eksik kaldığı ya da apokerimin 60 metre açıldığı anda oluşabilecek koridorlar haricinde sağlamız gibi.

yeterli bulduğumuz pozisyonları yapıştıralım.

Bizim takımın bazı hataları var her maç ilerde baskı olmaz yada macin tamamında olmaz bazen öndeki oyuncular baskı yapıyor arka taraf baskı yapmayınca arka tarafta boşluklar bırakıyoruz büyük takım maçı sogutmayi bilecek arada top gezdirerek zamanı eritecek geçen hangi maçtı fark 1 son dakikalarda boşu boşuna koşup gol atmaya çalışıyoruz in korner çizgisine bitir maçı oradan top dönüp kalemizde pozisyon oldu .

şaka yapıyorum ya. büyük ihtimal dubois geri döner sağ beke transfer yapmayız. auier'i eyüpspor belki alabilir. eyiüpspor'un 1-2 tane sükseli yabancı transferi olabilir.
12 yabancı saysını düşünürsek Dubois bile soru işareti.

Sağ Bek + 8 + 10 (ilk 11 için tabii ki ) lazım. Yer kalırsa Dubois / Morutan hamle yabancısı gibi yedek anca ama kontenjan kalır mı hiç sanmam.

Bana göre

Muslera - Nelsson - Köhn - Torreira - Icardi %100 - 5 Yabancı
Sağ Bek + 8 + 10 - 8 Yabancı
Ziyech - Belki tutulur - tutulsa 9 Yabancı

bu şekilde Dubois / Morutan rotasyon / yedek olarak kalabilir +1 boşluk olarak.

Sanchez - Zaha - Tete satış beklentim var.
Mertens bırakacak
Ndomb - Vinicius - Aurier kontrat vs yok - bay bay

Üst Alt