Alanyaspor'u Küme Düşürme Başlığı

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Galatasaray ile ugrasanin cocugu olmaz. Galatasaray'in yaptigi teklif komikti diyecek kadar kendini bir halt sanan basta Hasan Cavusoglu olmak üzere tüm Alanyaspor camiasini ikinci lig hazirliklarina baslamalari hususunda uyariyorum. Düsmeseler bile ciddi kayiplar yasayacaklar.

Devre arasinda basta Emre Akbaba olmak üzere yedek kaleci olarak Haydar Yilmaz ve alt yapidan yetisen oyuncu kontenjanindan Efecan Karaca'ya imza attirarak en degerli 3 yerli oyuncusunu bedava alip bu operasyon icin dügmeye basabiliriz. Bu sene olmazsa seneye bu oyunculari kaybetmekle birlikte cöküse gecerler.

Sezon ortasinda Hüseyin Kalpar hocami göreve getirirlerse o bu takimi bir sekilde ayakta tutar ama Hüseyin Hoca'nin kabul edecegini sanmiyorum.

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
başarılı oldu mu hiç bu sinerji baslıkları?

Onur DEDEOĞLU

Tecrübeli Üye
Çavuşoğlu olanlar sürekli bizimle uğraşıyor seneye 1. Lige sonra da amatöre kadar yolunuz açık olsun

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Yıldırım

#10 W.Sneijder
Aslan Üye
Tez zamanda dibi görürler umarım.Bizde alanya düştü aa ne komik deriz.

Onur Yücel

Aslan Üye
Düşeceklerini hiç sanmıyorum. Mali olarak rahatlar. Emre gitse bile Jr.Fernandes-Djalma-Bobo üçlüsü bile takımı ligde tutabilir.

Açık söyleyeyim düşmelerini bende isterim. Antalya'nın takımı Antalyaspor var zaten. Haa şu da var düşmesi daha yakın olan taraf Antalyaspor.

Daha çok şehir takımı olması gerekiyor. Alanya yerine Adana,Antep takımı gelmeli.

Selami Görmezler

10 Numara!
Galatasaray ile ugrasanin cocugu olmaz. Galatasaray'in yaptigi teklif komikti diyecek kadar kendini bir halt sanan basta Hasan Cavusoglu olmak üzere tüm Alanyaspor camiasini ikinci lig hazirliklarina baslamalari hususunda uyariyorum. Düsmeseler bile ciddi kayiplar yasayacaklar.

Devre arasinda basta Emre Akbaba olmak üzere yedek kaleci olarak Haydar Yilmaz ve alt yapidan yetisen oyuncu kontenjanindan Efecan Karaca'ya imza attirarak en degerli 3 yerli oyuncusunu bedava alip bu operasyon icin dügmeye basabiliriz. Bu sene olmazsa seneye bu oyunculari kaybetmekle birlikte cöküse gecerler.

Sezon ortasinda Hüseyin Kalpar hocami göreve getirirlerse o bu takimi bir sekilde ayakta tutar ama Hüseyin Hoca'nin kabul edecegini sanmiyorum.
:asd::asd::asd:

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
surada sadece iki puan var, gönderelim sunlari artik ikinci lige.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Fb'nin 3 galibiyetinden biri olan takımın bu ligde işi yok.

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
2. devredeki ilk mağlubiyetimizi tattıracak olan ekibin düşmesine katkıda bulunamayacağız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Sokarım vizyonculuğa yav.

Bu takım şampiyon olacak,ikinci yarı en az 40 puan toplayacağız.

Üst Alt