Alanyaspor'un Başkanı Emre'yi Tehdit Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor'un Başkanı Emre'yi Tehdit Etti!

Dun yazdik bu senaryoyu

Emre Akbaba ne yazik ki 1 sene futbol oynamayacak

Cok kotu olacak

Alanya dusmek istemiyorsa oynatmak zorunda kalacak ama bu onun bunun cocugu baskan duser yine oynatmaz

Barış Alıcı da öyleydi muhtemelen, gittikten sonra mecbur oynayacak, imzaya bakar.

Caner de keza fanatik Fenerli ama diğer iki takımda da oynadı.

Reis haklısın imzaya bakar da, bu adam baya ayak diredi fenere gitmeyeceğim, ben Galatasaraylıyım diye. Stad önünde atkıyla falan fotosu var. Barış da Galatasaraylıydı belki ama açıklaması yok ben Galatasaraylıyım, orada oynamak istiyorum diye. En azından ben fenere gitmek istemiyorum demedi.

Caner bizde de oynadı ama biz bir hayır görmedik mesela ondan.

Reis haklısın imzaya bakar da, bu adam baya ayak diredi fenere gitmeyeceğim, ben Galatasaraylıyım diye. Stad önünde atkıyla falan fotosu var. Barış da Galatasaraylıydı belki ama açıklaması yok ben Galatasaraylıyım, orada oynamak istiyorum diye. En azından ben fenere gitmek istemiyorum demedi.

Caner bizde de oynadı ama biz bir hayır görmedik mesela ondan.

Ligde iyi maçları vardı, karlı bir Antep maçı vardır hele direk o almıştı maçı.

Onun dışındaki Atletico maçı falan klasik Caner mallığıydı nitekim ikinci maçta attığı gol de net goldü.

Ligde iyi maçları vardı, karlı bir Antep maçı vardır hele direk o almıştı maçı.

Onun dışındaki Atletico maçı falan klasik Caner mallığıydı nitekim ikinci maçta attığı gol de net goldü.

Gol müydü yoksa penaltı mı kazandırmıştı admirim. Şerefsiz İtalyan vermemişti, Caner’in topunu elle kesmişti herif sanırım. Daha sonra bizim CL’de İstanbul’daki Cluj maçını yöneten herif.

Samiyen’deki son Avrupa maçı olabilir diye İzmir’den gelmiştik, maalesef öyle de oldu, yağmurlu, soğuk bir Şubat akşamıydı. Hey gidi anılar...

Caner’e ayıp da edilmişti biraz, Arda dövmüştü vs.

Üst Alt