Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta

Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park, İspanya'nın Halcon Avenida takımında forma giyen Alba Torrens ile iki senelik kesin anlaşmaya varmıştır.

Transfer işlemleri iki buçuk ay önce tamamlanmasına karşın oyuncumuzun zor durumda kalmaması adına resmî açıklama için İspanya Ligi'nde sezonun sona ermesi beklenmiştir.

Sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta - 29.04.2011 10:45 (KADIN BASKETBOL) / Galatasaray.org

Cevap: Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta

Nasıl iyi mi? Ben anlamam da

ALBA TORRENS KiMDiR?

• Fenerbahce'nin elinden kaptigimiz oyuncu

• 1 Hafta önce Fenerbahce ile anlastigi iddia edildiginde tüm yandas medyanin mansetten duyurup hakkinda videolar, klipler hazirladigi oyuncu.

• Halcon Avenida takimini Euroleague'de Sampiyonluga tasiyip, final macinda MVP (en degerli oyuncu) secilen oyuncu.

• Gectigimiz sezon Euroleague'de 15.8 Sayı, 4.2 ribaund, 2.3 asist 1.5 top çalma ve 0,3 blok ortalamalariyla oynayan oyuncu.

• 5 numara disinda oyunun her bölgesinde oynayabilen cok yönlü bir oyuncu.

• 21 yasinda ve 1.92 boyunda

ALBA TORRENS KiMDiR?

• Fenerbahce'nin elinden kaptigimiz oyuncu

• 1 Hafta önce Fenerbahce ile anlastigi iddia edildiginde tüm yandas medyanin mansetten duyurup hakkinda videolar, klipler hazirladigi oyuncu.

• Halcon Avenida takimini Euroleague'de Sampiyonluga tasiyip, final macinda MVP (en degerli oyuncu) secilen oyuncu.

• Gectigimiz sezon Euroleague'de 15.8 Sayı, 4.2 ribaund, 2.3 asist 1.5 top çalma ve 0,3 blok ortalamalariyla oynayan oyuncu.

• 5 numara disinda oyunun her bölgesinde oynayabilen cok yönlü bir oyuncu.

• 21 yasinda ve 1.92 boyunda

Oh be. Kapak olsun. Acayip sevindim.

alba-fowles-simone müthiş 3lü 1-2 yerli takviyesi de yapılsa süper olur. sophie türk statüsünde oynamayı kabul etse ne güzel olurdu. melisadan yeterli katkı gelmedi bu sene

uzunca bir süre ben transfer beklemiyorum..zaten bu transferde aylar öncesinden yapılmış..şu kaos ortamında kim transfer yapacak..yönetim kim, şube sorumluları kim olacak, seçim olacakmı, devammı edecekler bu bilinmezler ortamında şu transferi yapmak bile iyi oldu..iyi akıl etmişler daha önceden anlaşmakla..

Üst Alt