Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi


B_10237_Alba%20Torrens%20-%20B.jpgGalatasaray Medical Park’ın sezon sonunda İspanya’nın Halcon Avenida takımından transfer ettiği Alba Torrens, parçalı formasını ilk kez Galatasaray.org için giydi.Halcon Avenida ile birlikte 2011 Kadınlar Avrupa Ligi’nde şampiyonluk yaşayan 21 yaşındaki yıldız oyuncu, turnuva sonunda En Değerli Oyuncu (MVP) seçilmeyi başarmıştı.İspanya Milli Takımı’nın en önemli kozlarından olan Alba Torrens, 9-11 Haziran tarihleri arasında Ahmet Cömert Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Zafer Kupası’nda oynanacak. Turnuvada Türkiye’nin yanı sıra İspanya, Karadağ ve Yunanistan da olacak.Alba Torrens’li İspanya Milli Takımı, 11 Haziran Cumartesi akşamı, saat 17.00’da, Ahmet Cömert Spor Salonu’nda, Türkiye ile karşılaşacak.Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi - 07.06.2011 22:10 (KADIN BASKETBOL) / Galatasaray.orgB_ad72e6747892630982869f2c140e75f0.jpg
B_cb5ed68c2596003dcf10ca14b14647da.jpg
B_86cb1340127d41dcf9010b2c31587b76.jpg
B_a14bb0fce324e3b2c397be5c78d1e22a.jpg
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını GiydiTaurasi'den daha cok bu transfer beni heycanlandirdi. Formamiz da cok yakismis. :)
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını GiydiHayırlı olsun. Formada çok yakışmış. Taurasi ile birlikte bu transfer takıma çok yararlı olacaktır.
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydiseneye kesin şampiyon olacağız ama bu sene olsak tadı ayrı olurdu ki hakettiğimizi de düşünüyorum şampiyonluğu malum faktörlere yenik düştük...
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydiallahtan bayan baskette transferler erkenden yapıldı yoksa işimiz zordu..öyleee beklerdik daha...
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi15403.jpg


Bayan baskette seyirci rekorunu kırarız gibi bu sene. :)
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını GiydiForma yakışmış.Taurisi, Torrens, Tina Charles, Sylvia Fowles, Şaziye İvegin, Işıl Alben, Seimone Augustus mükemmel kadro..Bu yıl Şampiyonluğa inancım sonsuz. Umarım Erkek Basketbolda da aynı iddialı transferler gelir..
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını GiydiOyun kurucu alınacaktı sanırım ne alemde bu transfer?Hala bekliyoruz, bitmesi lazımdı ama nedense bitmedi. Ligin başlamasına aylar var tabi ama kaliteli oyuncu istiyorsan hemen bitirmelisin transferini.

1 hafta 10 gün içinde sonuclandırıcaktır H.Üstünberk bu transferi de.
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını GiydiYakışmışta maşallah kızımızdaki burunda kimsede yoktur herhalde. :D
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydihelal kız sana.. bu arada oyun kurucu bu saatten sonra becky hammon olur:) bide avrupalı uzun daha alırız. 6 oyuncuyu tamamlayalım. ne de olsa avrupada fowles veya tinadan 1 i oynayacak. melisa can gidip yasemin horasan gelsin. cakma türkte barbara turner olur. türk guard olarakta esra şencebe gelsin. yeter..
 
Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını GiydiHadi ya ben beğeniyordum onu. Olsun yeni transferler de iyi..Bende en cok Augustus'u beğeniyordum takımdan ama koc Augustus yerine Taurasi'yi tercih etti. Acık konusmak gerekirse Taurasi'de Augustus'un biraz daha üstünde bir oyuncu. Ama yine de Augustus'un yeri ayrıydı.

Suan da takımda en büyük beklentim Alba'dan açıkçası , en cok onun transferine sevindim.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt