Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi

Cevap: Alba Torrens Parçalı Galatasaray Formasını Giydi

helal kız sana.. bu arada oyun kurucu bu saatten sonra becky hammon olur:) bide avrupalı uzun daha alırız. 6 oyuncuyu tamamlayalım. ne de olsa avrupada fowles veya tinadan 1 i oynayacak. melisa can gidip yasemin horasan gelsin. cakma türkte barbara turner olur. türk guard olarakta esra şencebe gelsin. yeter..

İyi güzel dedin de Beck Hammon Amerika'li değil mi? Kadromuzda zaten 3 Amerikalı var. Yani kıta kotasına şu an bile takılmış durumdayız. Becky Hammon gelse ne olacak ki?

Bildiğim kadarı ile bir maçta Avrupa kıtası dışından en fazla iki kişi oynatılabiliyor aynı anda. Bizde 3 oyuncu var Avrupa dışından bir de Becky gelirse edecek 4. Nasıl olacak bilmiyorum.

İyi güzel dedin de Beck Hammon Amerika'li değil mi? Kadromuzda zaten 3 Amerikalı var. Yani kıta kotasına şu an bile takılmış durumdayız. Becky Hammon gelse ne olacak ki?

Bildiğim kadarı ile bir maçta Avrupa kıtası dışından en fazla iki kişi oynatılabiliyor aynı anda. Bizde 3 oyuncu var Avrupa dışından bir de Becky gelirse edecek 4. Nasıl olacak bilmiyorum.

becky hammonu rus diye biliyorum ben. onun icin kıta dısı durumunda degil rahat ol yani:)

bu sene çok iyi kadro kurduk lig şampiyon oluruzda euroleague de olurmuyuz ben ümitliyim

bu sene çok iyi kadro kurduk lig şampiyon oluruzda euroleague de olurmuyuz ben ümitliyim

Bense tam tersini düşünüyorum. Ligde her daim 2 yerli ile oynamak zorunda olduğumuzdan ve yerlilerimizin kalitesinin çok düşük olmasından dolayı Avrupa'dan daha çok zorlanırız diye düşünüyorum.

Fenerbahçe'nin yabancıları öyle hafife alınacak cinsten değil. Penny Taylor, Angel, ve Matovic çok etkili oyuncular. Bizim yabancılarımız kesinlikle daha iyi ancak aradaki kalite farkı yerliler yüzünden kapanıyor bence. Işıl vs Birsel, Bahar vs. Nevriye, Şaziye vs. Esmeral... Çok fark var çoook.

Eğer Avrupa'da Fenerbahçe ile tekrar karşılaşırsak parçalarız ama ligden ben sizin kadar emin olamiyorum.

Torrensli İspanya, Yunanistan'ı yendi

Zafer Kupası’nda ilk gün ikinci maçında İspanya ilk çeyreği geride bitirdikten sonra ikinci periyodda sadece 7 sayıya izin verdi ve Yunanistan’ı 71-57 yendi.

Bu sezon Galatasaray formasıyla izleyeceğimiz Alba Torrens 20 dakikada 15 sayı (2/2 serbest atış, 1/3 üç sayı, 5/8 iki sayı), 5 ribaund, 3 asistle İspanya’nın galibiyetine katkı verdi.

SALON: Ahmet Cömert

B_fa6dd65fa3ef80aa64bd79e04cb080a9.jpg

B_939bacd1d633bd3941a7aaaedb0cf3a0.jpg

Bense tam tersini düşünüyorum. Ligde her daim 2 yerli ile oynamak zorunda olduğumuzdan ve yerlilerimizin kalitesinin çok düşük olmasından dolayı Avrupa'dan daha çok zorlanırız diye düşünüyorum.

Fenerbahçe'nin yabancıları öyle hafife alınacak cinsten değil. Penny Taylor, Angel, ve Matovic çok etkili oyuncular. Bizim yabancılarımız kesinlikle daha iyi ancak aradaki kalite farkı yerliler yüzünden kapanıyor bence. Işıl vs Birsel, Bahar vs. Nevriye, Şaziye vs. Esmeral... Çok fark var çoook.

Eğer Avrupa'da Fenerbahçe ile tekrar karşılaşırsak parçalarız ama ligden ben sizin kadar emin olamiyorum.

şaziye bize gelmedimi

Kadromuz çok iyi seneye finalde fenerle eşleşmek istiyorum ben yine :) . Alba Torrens'e formamız altında üstün başarılar diliyorum bugün maçtada gördüm çok sempatik birine benziyor :) .

Üst Alt